لباس مجلسی استین حلقه 1085

نوع لباس مجلسی : بلند ، آستین حلقه ای

جنس : کرپ و سنگدوزی شده

برند : زورانی

699,000 تومان
موجود
کدمحصول 1085
دسته: لباس‌ مجلسی

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از کرپ و سنگدوزی شده می باشد.

بالاتنه این لباس مجلسی بلند از برند زورانی در قسمت جلو و در قسمت پشت این لباس زیبای مجلسی ، با سنگ دوزی زیبا و ظریفی کار شده است و پایین تنه این لباس از جنس کرپ ساده می باشد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین حلقه ای می باشد و قد دامن آن به گونه ای طراحی شده است که روی پاها را بپوشاند.

این لباس بلند مجلسی از برند زورانی به علت داشتن سنگ های کار شده بر روی آن ، مناسب برای مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود.

پیشنهاد می شود به همراه تمامی لباس های مجلسی از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید ، زیرا پوشیدن لباس های مجلسی به همراه این مدل کفش ها ، اندام را مناسب تر ، قد را بلند تر و لباس را بهتر بر تن نشان می دهد.

این لباس مجلسی آستین حلقه ای را در میهمانی های رسمی استفاده نمایید و شیک و به روز به نظر آیید .

زیبایی لباس های مجلسی برند زورانی به علت دوخت و طراحی عالی توسط طراحان به روز دنیا ، زبانزد می باشد ، با پوشیدن لباس های مجلسی این برند آمریکایی مناسب با سایز خود ، اندامی خوش فرم و متناسب را تجربه نمایید.

به هنگام انتخاب لباس های مجلسی دقت نمایید که لباسی را انتخاب نمایید که مناسب نوع اندام شما باشد.

شما بانوان محترم می توانید این لباس مجلسی بلند را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، از میان تنوع فراوان محصولات آن نظیر : انواع لباس دکلته ، لباس نامزدی ، لباس مادر عروس ، لباس بلند ، لباس کوتاه ، لباس سرهمی ، لباس دو دامنه و کت و دامن و ... را انتخاب و تهیه نمایید.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین حلقه 1085

اولین نفر باشید