لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور 151P0026

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 151P0026
دسته: ترانی کوتور Terani Couture

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور دکلته می باشد و در قسمت بالاتنه  جلو و پشت با سنگ های زینتی به صورت زیبایی کار شده است. پشت این لباس مجلسی بلند به گونه ای طراحی شده که تا کمر باز است.

دامن این لباس دکلته چین دار و بلند و ساده است و رنگ آن با رنگ قسمت بالاتنه متفاوت  می باشد وقد دامن بلند و به گونه ای است که روی پا را می پوشاند.

این لباس مجلسی بلند مناسب مراسم رسمی است آن را به همراه یک جفت کفش ساده تک رنگ پاشنه بلند به همراه یک کیف کوچک استفاده نمایید ، درخشش قسمت بالاتنه این لباس ، زیبایی خاص و زبان زدی را به شما هدیه خواهد کرد.

شما می توانید از این لباس بلند مجلسی به عنوان لباس نامزدی نیز استفاده نمایید، این لباس زیبا با درخشش خاصش  شما را در بهترین و مهمترین روز زندگی تان زیباتر و ایده آل تر خواهد کرد.

با انتخاب مناسب لباس بر حسب نوع اندام ، رنگ پوست ، مناسبت میهمانی و همچنین طراحی شده بر اساس اصل مد و زیبایی به روز ، همیشه  وهمه جا بهترین و زیباترین باشد .

این لباس مجلسی بلند  ، به علت طراحی زیبا و منحصر به فردش باعث می شود که قد را بلند تر نشان دهد .

این لباس مجلسی بلند زیبا را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی از میان تنوع فراوان لباس های رسمی و نیمه سمی انتخاب کرده و در مهم ترین شب زندگی تان بدرخشید.

در فروشگاه لباس های مجلسی ایزورانی محصولات فراوانی از لباس های مجلسی از بهترین برندهای دنیا نظیر : تراتی  وزورانی قرار داده شده ، بهترین و مناسب ترین لباس را بر حسب اندام و موقعیت میهمانی انتخاب نمایید و زیبا و شیک و به روز باشید.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور 151P0026

اولین نفر باشید