لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 151P0106

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 151P0106
دسته: برندها

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتوراست.

جنس این لباس مجلسی بلند از تور و مدل دامن آن ماهی شکل می باشد.

در این لباس مجلسی زیبا از برند  ترانی کوتور که مانند پری دریایی است الگوهای راه راه خیره کننده ای به چشم می خورد، استفاده از این طرح پارچه زیبایی خاص و شگفت انگیزی به این لباس بلند زیبا داده است.

دامن این لباس مجلسی بلند ازجنس تور زیبایی است که  دارای ظرافت خاصی است. و قسمت پشت لباس به گونه ای طراحی شده است که در سرشانه با تور به وسیله دکمه ای به هم وصل شده است و در قسمت کمر باز می باشد، این لباس مجلسی بلند در قسمت باسن تا روی ران به وسیله یک زیپ به راحتی بسته می شود.

این لباس رسمی مناسب برای دختران جوان و به روز است و بسیار برازنده بانوانی است که از آن به عنوان لباس نامزدی استفاده خواهند کرد، این لباس را در شب نامزدیتان این روز بسیار مهم و خاص به تن کرده و بدرخشید، با بد تن کردن این لباس ، این شب را برای خود به یادماندنی تر نمایید.

این لباس مجلسی بلند را به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند و کیف کوچک مناسب میهمانی استفاده نمایید .

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی به علت تنوع فراوان لباس مجلسی به عنوان کامل ترین مرجع لباس رسمی ، لباس شب ، لباس دکلته ، لباس نامزدی و لباس مادر عروس می باشد. لباس های  به روز، از برندهای مطرح جهان نظیر زورانی و ترانی کوتور، که پوشیدن آن به هر اندامی زیبایی و جلوه خاصی می دهد.

خانم های شیک پوش و به روز با خرید از این فروشگاه همیشه  مطابق مد و ایده آل به نظر خواهند رسید، با انتخاب لباس مناسب با اندام و نوع و فصل میهمانی همیشه متناسب باشید .

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 151P0106

اولین نفر باشید