اتمام موجودی

لباس مجلسی دکلته بلند ترانی کوتور 151P0462

399,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 151P0462

این لباس دکلته بلند از برند ترانی کوتور است.

جنس این لباس مجلسی بلند زیبا و مد روز از جنس تور و دارای آستر است. بالاتنه این لباس دکلته بلند بر روی سینه به صورتی طراحی شده است که فرم بدن را مناسب تر نشان می دهد. پشت این لباس مجلسی با یک زیپ به هم وصل شوه و بر روی تن قرار می گیرد.

پیشنهاد می شود افرادی که دارای بالاتنه خوش فرم و یا دست های ظریف هستند از این مدل لباس مجلسی بلند استفاده نمایند. اگر شما لاغر هستید و یا دارای گردن کوتاهی می باشید ، پوشاندن این لباس دکلته بلند با یقه دلبری برای شما بسیار مناسب است.

قد این این لباس دکلته بلند به گونه ای اندازه گیری شده است که روی کفش ها را بپوشاند.

این لباس مجلسی بلند را  به همراه یک کفش پاشنه بلند رسمی تک رنگ به همراه یک کیف کوچک استفاده نمایید و در مهمانی ها بدرخشید.

این لباس دکلته بلند مناسب برای تمامی مهمانی ها به خصوص مهمانی هایی است که در روز برگزار می شوند.

این لباس دکلته مناسب برای لباس نامزدی است ، به دختران جوان پیشنهاد می شود این لباس زیبای مجلسی را در بهترین روز زندگی شان انتخاب و بر تن نمایند و در مجلس شان بهترین باشند.

لباس مجلسی مناسب خود را بر حسب نوع اندام خود استفاده نمایید . همیشه در نظر داشته باشید که انتخاب درست علاوه بر ظاهری مناسب ، اندام شما را بهتر و خوش فرم تر نشان خواهند دارد.

شما می توانید از میان لباس های مجلسی های موجود در این فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، بهترین و مناسب ترین لباس  را بر طبق نیاز و سلیقه خود از برترین  برندهای معروف مد دنیا را نسبت به فرم اندام و یا رنگ پوست خود انتخاب و استفاده نمایید.

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی دکلته بلند ترانی کوتور 151P0462

اولین نفر باشید