لباس مجلسی دکلته بلند ترانی کوتور 151P0462

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 151P0462
دسته: Default Category

این لباس دکلته بلند از برند ترانی کوتور است.

جنس این لباس مجلسی بلند زیبا و مد روز از جنس تور و دارای آستر است. بالاتنه این لباس دکلته بلند بر روی سینه به صورتی طراحی شده است که فرم بدن را مناسب تر نشان می دهد. پشت این لباس مجلسی با یک زیپ به هم وصل شوه و بر روی تن قرار می گیرد.

پیشنهاد می شود افرادی که دارای بالاتنه خوش فرم و یا دست های ظریف هستند از این مدل لباس مجلسی بلند استفاده نمایند. اگر شما لاغر هستید و یا دارای گردن کوتاهی می باشید ، پوشاندن این لباس دکلته بلند با یقه دلبری برای شما بسیار مناسب است.

قد این این لباس دکلته بلند به گونه ای اندازه گیری شده است که روی کفش ها را بپوشاند.

این لباس مجلسی بلند را  به همراه یک کفش پاشنه بلند رسمی تک رنگ به همراه یک کیف کوچک استفاده نمایید و در مهمانی ها بدرخشید.

این لباس دکلته بلند مناسب برای تمامی مهمانی ها به خصوص مهمانی هایی است که در روز برگزار می شوند.

این لباس دکلته مناسب برای لباس نامزدی است ، به دختران جوان پیشنهاد می شود این لباس زیبای مجلسی را در بهترین روز زندگی شان انتخاب و بر تن نمایند و در مجلس شان بهترین باشند.

لباس مجلسی مناسب خود را بر حسب نوع اندام خود استفاده نمایید . همیشه در نظر داشته باشید که انتخاب درست علاوه بر ظاهری مناسب ، اندام شما را بهتر و خوش فرم تر نشان خواهند دارد.

شما می توانید از میان لباس های مجلسی های موجود در این فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، بهترین و مناسب ترین لباس  را بر طبق نیاز و سلیقه خود از برترین  برندهای معروف مد دنیا را نسبت به فرم اندام و یا رنگ پوست خود انتخاب و استفاده نمایید.

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی دکلته بلند ترانی کوتور 151P0462

اولین نفر باشید