اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1622GL1981

لباس مجلسی بلند از کاکشن 2018 برند ترانی کوتور سنگ دوزی شده و کاردست
0 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 1622GL1981

این لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور می باشد.

اگر شما به دنبال یک سبک منحصر به فرد از مد هستید ، پیشنهاد ما به شما این لباس مجلسی کوتاه از ترانی کوتور می باشد این لباس زیبا مناسب دختران جوان است و ایده آل برای مراسم نامزدی یا عقد به عنوان لباس نامزدی می باشد.

این لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور در رنگ مشکی نقره ای و طلایی برنز موجود است.

جنس این این لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتوراز تور و دانتل است.همانطور که مشخص است زیراین لباس مجلسی از برند ترانی ، یک آستر رنگ پوست طراحی شده است و روی آن از لایه تور و دانتل با نقش و نقوش زیبا کار شده است.

یقه این لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور مدل گرد است و پایین آن با تور کار شده است و دوباره یک نمای یقه دلبری روی قسمت سینه کار شده است.این لباس آستین حلقه ای می باشد و پشت لباس با برش خاصی تا پایین کمر باز است.کمر هم با تور رنگ تن پوشیده شده به صورتی که درخشندگی پوست را نمایان می کند.

نقش و نقوش این لباس کوتاه مجلسی از برند ترانی با سنگ های ریز نقره ای مزین شده اند و این سنگ دوزی ها تماما کار دست هستند.مدل پایین تنه لباس ماهی شکل است.لبه های این لباس مجلسی پفی هستند و کمی روی زمین کشیده می شود. بهتر است این استایل بلند را با موی بسته (شنیون) داشته باشید ،ست کردن کفش مشکی یا نقره ای با این لباس فوق العاده می شود.

پیشنهاد می کنیم این لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتوررا با جواهرات مشکی یا نقره ای ست کنید. توجه داشته باشید برای شستشوی این لباس از خشکشویی استفاده کنید و همچنین بعد از استفاده لباس را حتما در کاور مخصوص نگهداری کنید.

این لباس زیبای مجلسی را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1622GL1981

اولین نفر باشید