لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 1711P2855

مدل لباس : دکلته پفی

جنس پارچه : تور طرح دار کار شده با سنگ

نوع شستشو : خشک شویی

کشور مبدا برند : آمریکا

نام برند : ترانی کوتور

آستر : دارد

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 1711P2855
دسته: Default Category

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

مدل این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور دکلته پفی است و جنس پارچه آن از تور است که با سنگ های درخشانی به صورت زیبایی بر روی بالانته این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور کار شده است.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور دارای آستر است و دامن این لباس زیبای مجلسی ،  پفی شکل است.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور بسیار مناسب برای انتخاب لباس نامزدی است و دختران جوان وخوش پوش می توانند از این لباس رسمی زیبا به عنوان لباس نامزدی استفاده نمایند و در بهترین شب های زندگی شان ایده آل و منحصر به فرد دیده شوند.

شما می توانید این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور را که لباس دکلته می باشد را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی از میان برندهای مطرحی چون ترانی کوتور انتخاب و استفاده نمایید.

شما بانوان محترم می توانید از میان تنوع فراوان لباس های مجلسی نظیر: لباس دکلته ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش ، لباس مادر عروس ، لباس سرهمی  و کت و دامن و ...را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، از برترین برندهای مطرح جهان نظیر زورانی ، کبیسی و ... تهیه و استفاده نمایید .

لباس های مجلسی این فروشگاه توسط برترین طراحان لباس ، طراحی  و توسط متخصصان دوخته شده است ، با انتخاب این لباس های مجلسی ، اندام خود را بهتر و مناسب تر نشان دهید.

به هنگام استفاده از انواع لباس های مجلسی همیشه به یاد داشته باشید که از کفش های پاشنه بلند تک رنگ رسمی استفاده نمایید و زیبایی اندام را در لباس تان چند برابر نشان دهید.

لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی نیاز هر خانمی را به لباس های مجلسی برآورده خواهد کرد ، بهترین و مناسب ترین لباس رسمی را بر حسب نوع اندام و رنگ پوست  ومناسبت میهمانی تان انتخاب و خریداری نمایید و شیک بودن را تجربه نمایید.

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 1711P2855

اولین نفر باشید