اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1713M3505

نوع لباس مجلسی : لباس مجلسی بلند

جنس : تور و دانتل و کاردست

برند: ترانی کوتور

0 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 1713M3505

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

این استایل زیبا از جدید ترین مدل های 2018 این برند می باشد. این لباس زیبای بلند مجلسی مناسب خانم های جوان است و ایده آل برای مراسم عقد یا نامزدی به عنوان لباس نامزدی می باشد و حتی برای شرکت در مراسم عروسی گزینه مناسبی است.

رنگ زمینه لباس مجلسی بلند کرم و از جنس تور است و قست هایی از بالاتنه و پایین تنه لباس مجلسی از دانتل دودی نقره ای کار شده است.مدل یقه لباس قایقی باز است و یک تکه تور هم رنگ پوست بالای آن کار شده است.

آستین ها ی این لباس مجلسی بلند برند ترانی کوتور کوتاه هستند و فقط سرشانه ها را می پوشانند.دور کمر این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتوریک کمربند باریک نقره ای رنگ دیزاین شده است.

مدل پایین تنه لباس ماهی است. دنباله لباس بلند است و کمی روی زمین کشیده می شود.بهتر است این استایل بلند را با موی بسته (شنیون) داشته باشید ،ست کردن کفش نقره ای یا کرم با این لباس فوق العاده می شود.

پیشنهاد می کنیم این لباس مجلسی بلند را با جواهرات سفید یا نقره ای ست کنید. توجه داشته باشید برای شستشوی باس مجلسی بلند از برند ترانی کوتوراز خشکشویی استفاده کنید و همچنین بعد از استفاده لباس را حتما در کاور مخصوص نگهداری کنید.

شما می توانید این لباس زیبای بلند مجلسی  را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و به راحتی خریداری نمایید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1713M3505

اولین نفر باشید