اتمام موجودی

لباس مجلسی استین بلند ماکسی 2911

نوع لباس مجلسی : بلند ، آستین بلند

جنس : مخمل

برند : زورانی

530,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 2911-1

این لباس مجلسی آستین بلند می تواند پيشنهاد ويژه براي خانم های خوش سليقه باشد.لباس پيش روی شما استايل بی نظير و دوست داشتني به شما هديه مي دهد.

طراحي جذاب لباس بروي پارچه مخمل لطيف و براق شكل گرفته و به يقه ی بلند كار شده با حرير، برش نمايان كننده در قسمت شانه، آستين و دامن چاكدار بلند منتهي مي شود.

اين لباس مجلسی بلند دارای كمربند زيبایی در قسمت ميانی است که مناسب با افرادی است که دارای کمر باریکی هستند. استفاده از کمر در اندام این افراد ( افراد با اندام ساعت شنی شکل ) باعث می شود تا توجه به قسمت باریک تر اندام جلب شود و ظرافت را به این افراد هدیه می کند.

این لباس مجلسی آستین دار دارای یقه هفت باز است که در قسمت سینه توسط توری هم رنگ لباس به دور گردن وصل شده است و سینه را پوشانده است . این لباس دارای آستین های بلند است.

این لباس بلند مجلسی در قسمت دامن ، از زانو به پایین دارای چاک می باشد ، که تا انتهای لباس ادامه پیدا می کند.

شما می توانید این لباس مجلسی آستین دار را با یک کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی به همراه یک کیف مشکی کوچک استفاده نمایید و در مهمانی ها بدرخشید.

استفاده ز انواع اکسسوری زنانه به رنگ نقره ای شامل دستبند ، ساعت و... با این لباس مجلسی بلند بسیار هماهنگ می شود.

افرادی که دارای کمر و بازوهای باریک هستند از این لباس استفاده نمایند ، زیرا مدل این لباس با اندام این افراد بسیار هماهنگ است.

اندام های مختلف نیاز به لباس های متفاوت دارند تا ایرادهای اندامی خود را در آن لباس ها پنهان نمایند و یا توجه را به قسمت های دیگر بدن که دارای ظرافت و زیبایی خاصی است جلب کند ، شما می توانید از تنوع موجود لباس رسمی که در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی قرار داده شده دیدن نمایید و بهترین و مناسب ترین لباس را برای خود انتخاب نمایید.

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند ماکسی 2911

اولین نفر باشید