اتمام موجودی

لباس مجلسی عروسکی کوتاه 2922

مدل لباس مجلسی : کوتاه عروسکی آستین بلند

جنس : تور و تافته و مخمل

برند : زورانی

315,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 2922

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی می باشد.

قد آستین این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی بلند و دارای دامن عروسکی شکل و کوتاه می باشد.

جنس پارچه این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی از مخمل ، تور و تافته است.

در میانه این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی ، حالتی شبیه به کمر طراحی شده است که زیبایی این لباس رسمی را چند برابر کرده است.

از ویژگی های لباس های مجلسی کوتاه نشان دادن پا ها به صورتی خوش فرم تر است. پاهای تان با پوشیدن این مدل لباس ها ، زیبا تر نشان داده خواهد شد، اگر در قسمتی از اندام خود ، زیبایی دارید با پوشیدن لباس مناسب ، می توانید بر روی آن قسمت تاکید کرده و اندام تان را متناسب تر نشان دهید.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی بسیار مناسب افرادی است که دارای کمر های باریکی هستند ، استفاده از کمربند در این لباس رسمی ، نگاه ها را به سمت کمر جلب می کند ، اگر دارای کمری باریک هستید این لباس کوتاه مجلسی مناسب اندام شما است ، زیرا نحوه طراحی آن ، باعث باریک تر نشان دادن کمر می شود.

به هنگام انتخاب لباس مجلسی آستین دار ، از مدل هایی استفاده نمایید که فرم اندام شما را بهتر نشان دهند ، هرگز از لباس های مجلسی کوتاه که فرم مستطیل شکل و بدون انحنایی دارند استفاده ننمایید.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی را می توانید از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب  و خریداری نمایید ،تنوع لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی به گونه ای است که نیاز هر خانم خوش سلیقه ای را بر طرف خواهد کرد.

بانوان محترم می توانند از میان انواع مختلف لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی از قبیل : سرهمی ، کت و دامن ، لباس نامزدی ، لباس دکلته و ... بهترین و مناسب ترین مدل ها را با توجه به اندام و رنگ دلخواه خود انتخاب و استفاده نمایند.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

لباس مجلسی عروسکی کوتاه 2922

اولین نفر باشید