4094 لباس مجلسی بلند از برند زورانی

399,000 تومان
موجود
کدمحصول 4094
دسته: Default Category

 

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس کرپ است.

مدل یقه این لباس بلند مجلسی دلبری باز است ، آستین های این لباس مجلسی با دو بند در هر شانه به شکل ضربدری طراحی شده است که این بند ها تا پشت کمر ادامه دارند و مدل خاصی به پشت لباس داده اند.

مدل پایین تنه این لباس مجلسی بلند ماهی شکل است و دنباله آن کمی روی زمین کشیده می شود.این لباس در عین سادگی تن خور بسیار شیکی دارد و مناسب دختران جوان است و ایده آل برای مراسم نامزدی و عروسی .

پیشنهاد می کنیم این لباس مجلسی بلند را با موی بسته بر تن کنید تا مدل لباس بیشتر نمایان شود. این لباس را با کفش مشکی یا کرم پاشنه بلند ساده استفاده نمایید.

این لباس مجلسی بلند مناسب با استفاده در مهمانی های روز و شب است و در تمامی فصل ها می توانید از آن استفاده نمایید.

پوشیدن این لباس به خاطر طراحی فرم آن ، اندام را متناسب تر نشان می دهد.

رسمی ترین نوع لباس میهمانی، لباس شبی است که وایت تای نامیده می شود ، شاید شرایط پوشیدن چنین لباسی برای بسیاری افراد پیش نیاید ، این لباس مجلسی بلند در مراسم سلطنتی و یا مهمانی های رقص اعیانی پوشیده  می شود ، اما محدودیتی برای انتخاب لباس در این مراسم وجود ندارد و انواع لباس های بلند با دامن های تنگ ، پفی  با مدل های خاص تا یک لباس مشکی بلند را می توان در این نوع مهمانی ها استفاده کرد و معمولا در این مجالس این لباس ها به همراه دستکش بلند مشکی استفاده می شود.

انواع مختلف لباس بلند مجلسی را شما می توانید از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

تنوع زیاد لباس و پیراهن های مهمانی این فروشگاه از برندهای مختلف این امکان را به شما می دهد که مناسب ترین نوع آن را بر حسب نیاز خود انتخاب و استفاده نمایید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

4094 لباس مجلسی بلند از برند زورانی

اولین نفر باشید