لباس مجلسی استین بلند 5000

لباس مجلسی آستین بلند

جنس : کرپ و سنگدوزی

برند : زورانی

3,999,000 تومان
موجود
کدمحصول 5000
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی می باشد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از جنس کرپ و سنگدوزی شده است.

جنس بالاتنه این لباس رسمی مجلسی تماما سنگدوزی شده است و جنس دامن این لباس رسمی مجلسی از کرپ می باشد.

قد دامن این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی به گونه ای طراحی شده است که بلند باشد و روی پا را بپوشاند و کمی بر روی زمین کشیده شود ، این لباس زیبای مجلسی دارای آستین بلند سنگدوزی شده و یقه گرد می باشد.

برای راحتی این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، زیپی در پشت آن قرار داده شده است که به راحت تر باز و بسته شدن این لباس آستین دار مجلسی کمک می کند.

بانوان محترم می توانند این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی را به همراه دیگر محصولات این برند نظیر : لباس دکلته ، لباس مجلسی سرهمی ، لباس نامزدی ، لباس مادر عروس ،  لباس ساقدوش و دیگر مدل های لباس های مجلسی را انتخاب و تهیه نمایند.

لباس های مجلسی برند زورانی تماما توسط طراحان مشهور دنیا طراحی و توسط متخصصان ، دوخته شده است با پوشیدن لباس های مجلسی برند زورانی استایلی شیک ، منحصر به فرد و به روز را تجربه نمایید .

لباس های مجلسی برند زورانی را انتخاب و استفاده نمایید و اندام خود را در این لباس های مجلسی خوش فرم و مناسب تر نشان دهید ، با انتخاب لباس مناسب اندام خود و موقعیت میهمانی که به آن دعوت شده اید ، همیشه به روز و چشم نواز دیده شوید و ایرادهای اندامی خود را نیز بپوشانید.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، فروشگاهی تخصصی و به روز برای فروش انواع لباس های مجلسی می باشد ، طرح های مختلف لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی ، نیاز هر خانمی را با هر سایز اندام و سلیقه ای ،تامین خواهد کرد.

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند 5000

اولین نفر باشید