لباس مجلسی استین بلند کارشده 5057

نوع لباس مجلسی : بلند، آستین بلند

جنس : کرپ و سنگدوزی شده

برند : زورانی

3,999,000 تومان
موجود
کدمحصول 5057
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از کرپ و سنگدوزی شده است.

بالاتنه این لباس زیبای مجلسی تماما با سنگ های زیبایی به صورتی بسیار ظریف، سنگدوزی شده است و پایین تنه آن از کرپ ساده کار شده است.

در قسمت میانه این لباس رسمی ، حالتی شبیه به کمر با سنگ هایی از جنس سنگ های کار شده بر روی این لباس ، مانند کمر بند طراحی شده است که فرم کمر در آن به خوبی نشان داده خواهد شد، لباس های مجلسی دارای کمر ، کمر را باریک وخوش فرم تر نشان خواهد داد اگر می خواهید این قسمت اندام تان در ظاهر لباس تان بیشتر خودنمایی کند از این مدل لباس ها استفاده نمایید.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین های بلند می باشد که بر روی آستین ها نیز با طرح هایی همچون بالاتنه این لباس رسمی تماما با سنگ کار شده است که زیبایی این لباس رسمی را چند برابر کرده است.

قد دامن این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند و در قسمت پشت دامن بر روی زمین کشیده شود.

زیپی در پشت این لباس بند مجلسی از برند زورانی قرار داده شده است که بر تن کردن این لباس رسمی را ساده کرده است.

مدل یقه این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، یقه گرد می باشد ، اگر می خواهید شانه های تان را برجسته تر نشان دهید ،  این مدل یقه برازنده شما می باشد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی مناسب برای لباس مادر عروس می باشد. شیکی این لباس رسمی برای مهم ترین شب زندگی دخترتان شما را مانند ملکه ای پشتیبان نشان خواهد داد.

 این لباس مجلسی بلند از برند زورانی را از میان تنوع فراوان لباس های مجلسی قرار داده در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و بر تن نمایید ، ظاهر بی نظیر شما در مراسم های تان کاملا به چشم خواهد آمد.

شیک بپوشیدید و ظاهری زیبا و خاص را تجربه نمایید.

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

لباس مجلسی استین بلند کارشده 5057

اولین نفر باشید