لباس مجلسی استین بلند مدل ابشاری6003

نوع لباس مجلسی : آستین بلند ، دو دامنه ، مدل آبشاری

جنس : ساتن و گیپور

برند : زورانی

599,000 تومان
موجود
کدمحصول 6003
دسته: لباس مجلسی دانتل

این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی از ساتن و گیپور می باشد ، که قسمت بالاتنه تماما از گیپور کار شده و جنس پایین تنه از ساتن می باشد.

مدل دامن این لباس دو دامنه از برند زورانی ، مدل آبشاری است ( جلو کوتاه و پشت بلند ).

مدل یقه این لباس مدل آبشاری یقه گرد بسته است. یقه گرد بسته بسیار مناسب برای افرادی است که دارای بالاتنه کوچک و سینه های کوچکی می باشند ، زیرا سینه را بزرگ تر و بالاتنه را متناسب تر با سایر قسمت های بدن نشان خواهد داد.

 این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی دارای آستین بلند می باشد که جنس آن نیز همانند جنس بالاتنه این لباس از گیپور کار شده می باشد.

اگر دارای پاهای خوش فرمی می باشید حتما از این لباس مدل آبشاری از برند زورانی استفاده نمایید ، زیرا این مدل دامن ها ، پاها را خوش فرم تر نشان خواهد داد و زیبایی های اندام شما را به خوبی نمایان می سازد.

برای راحتی به هنگام پوشیدن این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی ، زیپی در پشت آن قرار داده شده است که این امر را برای شما سهل خواهد کرد.

این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی را به همراه دیگر محصولات این برند از قبیل : لباس دکلته ، لباس نامزدی ، کت و دامن و ... از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه لباس های مجلسی ایزورانی فروشگاهی مطابق مد روز است که تمامی لباس های مجلسی آن از برندهای معروفی چون ترانی ، زورانی و کبیسی و ... تشکیل شده است و تمامی مدل های لباس های مجلسی قرار داده شده در این سایت توسط طراحان به روز دنیا بر اساس قوانین مد و پوشاک طراحی و دوخته شده است.

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند مدل ابشاری6003

اولین نفر باشید