اتمام موجودی

لباس مجلسی مدل ابشاری 6049

نوع لباس مجلسی : مدل آبشاری ، آستین بلند

جنس : دانتل

برند : زورانی

999,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6049

این لباس مجلسی مدل آبشاری از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مدل آبشاری از برند زورانی از دانتل است.

مدل دامن این لباس زیبای مجلسی ، جلو کوتاه و پشت بلند می باشد.

قد آستین این لباس مدل آبشاری از برند زورانی بلند است و تا زیر آرنج را خواهد پوشاند.

مدل یقه این لباس مجلسی یقه قایقی می باشد و بسیار مناسب برای افرادی است که دارای گردن بلند می باشند  ، زیرا در این فرم یقه شانه ها پهن تر و گردن کوتاه تر به نظر خواهد رسید.

با کمی توجه به هر نوع لباس مجلسی ، شما می توانید مناسب ترین لباس مجلسی را بر حسب نوع اندام خود پیدا نمایید ، به گونه ای که حتی می توانید ایرادهای اندامی خود را نیز با انتخاب مدل لباس مناسب ، بپوشانید.

این لباس مدل آبشاری از برند زورانی را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نماییند ، انواع لباس های مجلسی  موجود در این فروشگاه تخصصی لباس های مجلسی ، نیاز هر خانمی را با هر سلیقه ای با توجه به نوع اندام ، سایز و نوع میهمانی که به آن دعوت شده اند را تامین خواهد کرد.

پیشنهاد می شود که قبل از انتخاب و خرید لباس مجلسی آستین دار ، به نوع اندام خود توجه نمایید و از لباس هایی استفاده نمایید که شما را مناسب و خوش اندام تر نشان دهد ، علت اصلی وجود تنوع در مدل های لباس های مجلسی همین موضوع می باشد.

این لباس مدل آبشاری از برند زورانی را از میان لباس های مجلسی موجود در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی که تماما توسط طراحان و متخصصان دوخت طراحی و دوخته شده اند و از برندهای مطرحی چون ، ترانی ، زورانی و کبیسی می باشند و اصول طراحی آن ها بر اساس قواعد مد و پوشاک روز دنیا می باشد انتخاب و استفاده نمایید و ظاهری ایده آل و شیک را تجربه نمایید.  

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی مدل ابشاری 6049

اولین نفر باشید