اتمام موجودی

لباس مجلسی استین بلند فون6109

نوع لباس مجلسی : آستین بلند

مدل دامن : فون

جنس : گیپور

برند : زورانی

899,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6109

این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی است.

جنس این لباس آستین بلند مجلسی از برند زورانی ، تماما از گیپور می باشد و دارای آستر است.

مدل دامن این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی فون می باشد و قد دامن آن بلند است و به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند.

انتخاب لباس مجلسی آستین دار تاثیر خاصی بر اندام دارد ، به هنگام انتخاب این لباس به قد آستین توجه نمایید ، قد آستین باید اندکی بلندتر از مچ دست شما بوده و کمی روی دست رابپوشاند ، در غیر این صورت لباس برای سایز شما کوچک به نظر خواهد رسید.

پیشنهاد می شود ، دختران جوان از این لباس زیبای مجلسی به عنوان لباس نامزدی استفاده نمایند.

درخشش و زیبایی این لباس آستین بلند مجلسی ، آن را مناسب برای مراسمی کرده است که در شب و به صورت رسمی برگزار می شود.

توصیه می شود تمامی لباس های مجلسی را به همراه کفش های پاشنه بلند رسمی تک رنگ ساده استفاده نمایید ، زیرا استفاده از کفش های پاشنه بلند به همراه لباس های مجلسی ، اندام را خوش فرم و مناسب تر نشان خواهد داد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی را به همراه دیگر لباس های مجلسی برند زورانی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

لباس های این برند آمریکایی تماما توسط طراحان به روز دنیا طراحی و توسط متخصصان دوخته شده است و همین خصوصیت ، علت اصلی خوش فرم نشان دادن اندام ، به هنگام استفاده از این لباس زیبای مجلسی می باشد.

شما بانوان محترم می توانید این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی را از میان تنوع لباس های مجلسی قرار داده شده از برندهای مختلفی نظیر : ترانی ، کبیسی و ... انتخاب و استفاده نمایید و ظاهری زیبا و به روز را تجربه نمایید.

 

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

لباس مجلسی استین بلند فون6109

اولین نفر باشید