اتمام موجودی

لباس بلند دو دامنه استین حلقه 6115

نوع لباس مجلسی : آستین حلقه ای دو دامنه

جنس : پارچه ژاکارد

برند : زورانی

899,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6115

این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی است.

جنس پارچه این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی ، از ژاکارد است .

این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی دارای آستین حلقه ای است که بر روی آن و همچنین در قسمت کمر با گل های زیبایی که از جنس پارچه لباس درست شده اند ، کار شده است .

در قسمت پشت این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی ، یک پاپیون در قسمت کمر قرار داده شده است که زیبایی این لباس رسمی مجلسی را چند برابر کرده است.

مدل یقه این لباس مجلسی دو دامنه از این برند در قسمت جلوی لباس ،گرد و در پشت هفت باز می باشد. در قسمت پشت لباس در قسمت کمر ، زیپی قرار داده شده است که پوشیدن این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی را راحت تر کرده است.

برند زورانی برندی آمریکاییست که تمامی لباس های آن توسط طراحان مد و پوشاک مطابق روز طراحی و دوخته شده است .

شما بانوان محترم می توانید این لباس دو دامنه از برند زورانی را به همراه دیگر لباس های مجلسی از این برند ، از قبیل : لباس کوتاه ، لباس ساقدوش ، لباس دکلته ، لباس آستین دار و لباس نامزدی و ... را  از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

پوشیدن لباس های مجلسی این برند ، زیبایی و اقتدار خاصی به اندام شما می دهد ، زیرا نحوه دوخت آن به گونه ای است که در اصطلاح بر تن می نشیند و ایرادهای اندامی را می پوشاند.

با انتخاب مناسب ترین مدل های این برند بر حسب نوع اندام تان ، همیشه در میهمانی ها دیده شوید و استایلی به روز را تجربه نمایید.

 زیبایی و منحصر بودن حق تمامی خانم های محترم می باشد ، از بهترین و معتبر ترین فروشگاه لباس های مجلسی ، ایزورانی خریداری نمایید و شیک و ایده آل باشید.

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس بلند دو دامنه استین حلقه 6115

اولین نفر باشید