لباس مجلسی استین بلند 6222

نوع لباس مجلسی : کوتاه ، آستین بلند

جنس : کرپ و پولک دوزی شده

برند : زورانی

250,000 تومان
موجود
کدمحصول 6222
دسته: لباس‌ مجلسی

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی می باشد.

قد دامن این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی ، تا بالای زانو می باشد.

لباس های مجلسی با قد دامن کوتاه مناسب تمامی اندام هاست ، خانم های محترم می توانند از این مدل از لباس های مجلسی بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایند ، اگر پاهای پر و کمی چاق دارین این مدل لباس های مجلسی را به همراه جوراب های شلواری استفاده نمایید ، تا پاهای شما را خوش فرم تر نشان دهد.

جنس این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی از حریر و پولک دوزی شده است.

مدل یقه این لباس زیبای مجلسی ، یقه اسیتاده می باشد.

این لباس زیبای مجلسی کوتاه دارای آستین های بلند و از جنس حریر می باشد که سرشانه لباس نیز از این جنس پارچه تهیه شده است.

یقه این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی و هم چنین سر آستین های این لباس رسمی زیبا پولک دوزی شده می باشد که درخشان بودن این لباس ریبا ، آن را مناسب برای میهمانی های رسمی و مجالسی که در شب برگذار می شود کرده است.

پیشنهاد می شود به همراه این لباس کوتاه مجلسی و تمامی لباس های مجلسی از جوراب های شلواری با ضخامت های مختلف استفاده نمایید ، زیرا استفاده از جوراب شلواری پاها را خوش فرم تر نشان خواهد داد.

شما بانوان مخترم می توانید این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی را ، ازمیان تنوع فراوان لباس های مجلسی برند های مختلف و به روز موجود در فروشگاه ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید و ظاهری شیک و به روز را تجربه نمایید.

لباس های مجلسی موجود در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تماما به روز و مطابق اصول طراحی بین المللی ، طراحی و آماده شده اند ، اندام در این لباس های مجلسی خوش فرم تر نشان داده خواهد شد.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند 6222

اولین نفر باشید