لباس مجلسی بلند مدل ماهی 6235

لباس مجلسی بلند : مدل ماهی آستین بلند

جنس : پولک

 برند ، زورانی

610,000 تومان
موجود
کدمحصول 6235
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، از پولک می باشد که این خصوصیت منحصر به فرد این لباس رسمی باعث درخشان دیده شدن شما در میهمانی ها  و مجالس رسمی خواهد شد.

مدل دامن این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، مدل ماهی شکل است و قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند زورانی به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند، این لباس رسمی مجلسی را به همراه یک کفش پاشنه بلند استفاده نمایید و تناسب اندام خود را در این لباس رسمی  ، به خوبی نمایان کنید.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، دارای آستین بلند می باشد.

بر روی کنار جلوی دامن این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی ، مدل ماهی شکل ، یک چاک بلند قرار داده شده است ، که با پوشیدن این لباس رسمی مجلسی  ، پاهایتان خوش فرم تر دیده می شود.

این لباس آستین دار مجلسی از برند زورانی را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، از میان تنوع محصولات این برند معروف که توسط طراحان به نام طراحی و دوخته شده است را انتخاب و خریداری نمایید.

پیشنهاد می شود از لباس هایی که توسط طراحان و به روز تهیه می شود استفاده نمایید ، زیرا طراحی منحصر به فرد و فکر شده این لباس های مجلسی اندام را در لباس های مجلسی متناسب تر نشان خواهند داد.

فروشگاه ایزورانی ، فروشگاهی مطابق روز و تخصصی در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی از قبیل : لباس دکلته ، لباس سرهمی ، کت و دامن ، لباس آستین دار ، شومیز ، لباس مادر عروس و ... می باشد که بانوان محترم می توانند بهترین و مناسب ترین نوع لباسهای مجلسی را بر اساس نوع میهمانی و سلیقه خود انتخاب و استفاده نمایند.

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند مدل ماهی 6235

اولین نفر باشید