لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی 6293

نوع لباس مجلسی : بلند ، آستین دار

مدل دامن : ماهی

جنس : کرپ کش

برند : زورانی

459,000 تومان
موجود
کدمحصول 6293
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی می باشد.

 جنس این لباس آستین دار مجلسی از برند زورانی از کرپ کش می باشد.

مدل دامن این لباس مجلسی آستین بلند از برند زورانی  ، مدل ماهی شکل است و بر روی آن یک چاک قرار داده شده است که پاها را کشیده و خوش فرم تر نشان خواهد داد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین بلند می باشد که روی آستین ها با حالت ریش ریش به صورت زیبایی کار شده است که طراحی این لباس رسمی بلند را منحصر به فرد کرده است.

امروزه لباس های به رنگ مشکی ، بسیار مورد توجه خانم های محترم قرار می گیرد ، زیرا این رنگ اندام را خوش فرم و مناسب تر نشان خواهد داد.

دختران جوان می توانند از رنگ صورتی این لباس زیبای مجلسی به عنوان لباس نامزدی در مراسم های رسمی و پوشیده استفاده نمایند و مناسب و به روز دیده شوند.

اندام در لباس های با قد دامن بلند ، بهتر و مناسب تر دیده خواهد شد ، حتما از انواع لباس های مجلسی ای که از برندهای مختلف و به روز مانند : زورانی و تهرانی  در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی قرار داده شده است انتخاب و خریداری نمایید.

اگر دارای قدی متوسط به سمت بالا می باشید از این لباس مجلسی آستین دار با مدل دامن ماهی شکل استفاده نمایید ، زیرا این مدل دامن بر روی این اندام بسیار برازنده به نظر خواهد رسید و شما را همچون پری دریایی در یکی از مهم ترین شب های زندگی تان نشان خواهد داد.

فروشگاه ایزورانی ، فروشگاهی منحصر به فرد در زمینه انواع لباس های مجلسی می باشد ، که بانوان محترم می توانند ، هر مدل لباس مجلسی مورد نظر خود را با تنوع رنگی بسیار از این فروشگاه مرجع لباس های مجلسی انتخاب و استفاده نمایند.

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی 6293

اولین نفر باشید