اتمام موجودی

لباس مجلسی استین بلند کوتاه 6302

مدل لباس مجلسی : کوتاه آستین بلند

جنس : مخمل  و تور

برند محصول : زورانی

299,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6302

                                             این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی است .

جنس این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی از مخمل و تور می باشد . جنس قسمتی از یقه و آستین های بلند این لباس رسمی زیبا از تور است.

قد دامن این لباس مجلسی آستین دار تا روی زانو می باشد و بر روی دامن این لباس زیبای کوتاه مجلسی ، چاکی قرار داده شده است که باعث کشیده تر دیده شدن پاهای شما می شود و فرم این لباس رسمی را جذاب تر کرده است.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی یک رنگ می باشد و لباس های تک رنگ مناسب برای استفاده در تمامی مراسم ها نظیر : عروسی ، نامزدی و میهمانی های دوستانه می باشد ، این لباس زیبای آستین دار مجلسی را در مراسم های تان استفاده نمایید و زیبایی را تجربه نمایید ومنحصر به فرد و ایده آل به نظر آیید.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی به رنگ مشکی ، هرگز از مد نمی افتد و ظاهری کلاسیک و جذاب و رسمی را به شما خواهد داد. استفاده از این رنگ لباس زیبای مجلسی ، اندام شما را نیز لاغر تر نشان خواهد داد.

 رنگ مشکی رنگ شیک پوشان و رنگ قدرت پذیری می باشد، استفاده از این رنگ لباس در گذشته برای مراسم غم و اندوه بود ، ولی امروزه بر اساس اصول طراحی لباس ، مشکی پوشان افرادی هستند که به خوش پوشی  و شیک بودن اهمیت فراوان می دهند و معمولا افرادی جدی و پیچیده می باشند.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی را از میان لباس های دیگر مجلسی موجود در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی مانند : لباس نامزدی ، لباس دکلته ، لباس سر همی ، لباس مادر عروس ، لباس ساقدوش ، کت و دامن ، شومیز و ... انتخاب و استفاده کنید و ظاهری شیک و به روز را تجربه نمایید.

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی استین بلند کوتاه 6302

اولین نفر باشید