لباس مجلسی استین بلند 6305

مدل لباس مجلسی : بلند ، آستین بلند

مدل دامن : فون

جنس : ساتن و گیپور

برند : زورانی

520,000 تومان
موجود
کدمحصول 6305
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس بلند مجلسی از ساتن و گیپور می باشد ، قسمت بالاتنه این لباس رسمی از جنس گیپور و پایین تنه آن از جنس ساتن می باشد.

قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند زورانی به گونه ای است که روی پا را بپوشاند و مدل دامن آن فون است.

در میانه این لباس زیبای مجلسی حالتی مانند کمربند از جنس ساتن قرار داده شده است که بر زیبایی این لباس رسمی افزوده است و بسیار مناسب برای بانوانی است که می خواهند کمر خوش فرم خود را در این لباس زیبای مجلسی بهتر نشان دهند.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین هایی از جنس گیپور است و قد آستین های آن بلند و به گونه ای طراحی شده است که تا مچ تنگ باشد و بعد از آن تا نیمه های دست به صورت کلوش ادامه داشته باشد.

این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی دارای یقه ایستاده می باشد. یقه ایستاده بسیار مناسب بانوانی ست که دارای گردن باریک و بلند می باشند و با پوشیدن این مدل یقه گردن را کوتاه و خوش فرم تر نشان خواهند داد.

این لباس شیک مناسب مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود .

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی را به همراه دیگر مدل های لباس های مجلسی مانند : لباس دکلته ، لباس ساقدوش ، لباس مادر عروس ، لباس دو دامنه ، لباس مدل آبشاری و ... از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی تماما توسط طراحان به روز و بر اساس قوانین مد و پوشاک طراحی و دوخته می شوند ، خانم های محترم و به روز می توانند لباس های مجلسی مورد نظر خود را در هر مدل ، سایز و رنگی از این فروشگاه انتخاب و استفاده نمایند.

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند 6305

اولین نفر باشید