اتمام موجودی

لباس مجلسی 6326

لباس مجلسی کوتاه : آستین بلند

جنس : کرپ

 برند : زورانی

315,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6326

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس آستین دار مجلسی از برند زورانی از کرپ و تور است.

آستین این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی بلند و از جنس تور کار شده می باشد.

قد دامن این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی به گونه ای طراحی شده که تا زیر زانو قرار گیرد و این لباس رسمی زیبا دارای یقه گرد می باشد.

در میانه این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی ، کمربندی از جنس تور ، طراحی شده است که باعث زیباتر و به روز تر دیده شدن این لباس رسمی مجلسی شده است.

این لباس رسمی آستین دار را در مراسم های رسمی استفاده کرده و استایلی به روز و شیک را تجربه نمایید.

لباس های برند زورانی ، تماما توسط طراحان برتر و متخصصان دوخت بر اساس اصول طراحی مد ، طراحی و دوخته شده اند ، با پوشیدن لباس های مجلسی این برند در میهمانی هایتان برترین باشید و ظاهری منحصر به فرد و رسمی را تجربه نمایید.

شما بانوان محترم می توانید ، این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی را به همراه دیگر لباس های مجلسی دلخواه تان از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، انتخاب و استفاده نمایید .

فروشگاه لباس ایزورانی فروشگاهی تخصصی در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی است که تنوع آن باعث شده نظر بانوان خوش پوش و شیک را به خود جلب کند ، با پوشیدن بهترین برندها ، بهترین و مناسب ترین دیده شوید و اعتماد به نفس و ظاهری شیک را تجربه نمایید.

همیشه به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب لباس مجلسی کوتاه تمامی موارد را در نظر بگیرید مهم ترین آن ها ، انتخاب کردن لباسی با رنگ مناسب با پوست شما و مدل مناسبی است که به اندام شما می آید و در نهایت مناسبت میهمانی که به آن دعوت شده اید .

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی 6326

اولین نفر باشید