اتمام موجودی

لباس مجلسی کوتاه 6358

نوع : لباس مجلسی کوتاه

جنس : حریر و پولک

 برند : زورانی

299,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 6358

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی از حریر و پولک است.

 بالاتنه این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی از جنس پولک و دامن آن از حریر می باشد. این لباس رسمی مجلسی دارای آستین بلند از جنس حریر نیز می باشد.

این لباس رسمی مجلسی به علت جنس پارچه آن که از پولک می باشد ، مناسب مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود. درخشش پولک های این جنس لباس های مجلسی در شب گیرایی خاصی دارد ، که بر زیبایی این لباس رسمی را افزوده است.

قد دامن این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی ، تا بالای زانو طراحی شده است.

پوشیدن لباس مجلسی کوتاه را به بانوان با قدهای کوتاه توصیه می شود ، زیرا این مدل از لباس های مجلسی پاها را خوش فرم و قد را بلند تر نشان خواهد داد.

برند زورانی ، برندی آمریکاییست که تمام لباس های مجلسی آن توسط طراحان و بر طبق قوانین مد و پوشاک طراحی و دوخته شده است، پوشیدن این لباس های مجلسی ، اندام را زیباتر نشان خواهد داد.

این لباس مجلسی کوتاه از برند زورانی را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و طراحی نمایید و با پوشیدن آن زیبایی و ایده آل بودن را برای خود به ارمغان آورید.

فروشگاه ایزورانی ، فروشگاهی به روز و مرجع از لباس های مجلسی می باشد که بانوان محترم می توانند از میان آنها ، بهترین و مناسب ترین لباس های مجلسی را بر حسب نوع میهمانی و نوع اندام خود انتخاب و استفاده نمایند.

پیشنهاد می شود که به هنگام انتخاب لباس های مجلسی ، از سایزی استفاده نمایید که کاملا اندازه شما باشد ، لباس های مجلسی بسیار تنگ و بسیار گشاد اندام شما را بد فرم و نامناسب نشان خواهد داد.

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایران
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی کوتاه 6358

اولین نفر باشید