لباس دکلته دو دامنه 7022

مدل لباس مجلسی : دکلته دو دامنه 

جنس : ساتن و کار دست

برند : زورانی

999 تومان
موجود
کدمحصول 7022
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس دکلته دو دامنه از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی ، از ساتن و کار دست می باشد.

بر روی بالاتنه این لباس دکلته با سنگ های زیبایی بر روی یقه و در قسمت کمر و همچنین پشت بالاتنه این لباس به وسیله دست با سنگ طرح های زیبایی کار شده است که بر ارزش و درخشش  این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی افزوده است.

این لباس مجلسی دو دامنه از برند زورانی به علت درخشش سنگ های زیبایی که بر روی آن کار شده است ، مناسب برای استفاده در مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود.

برای راحت تن کردن این لباس دکلته زیبا ، زیپی در پشت بالاتنه لباس قرار داده شده که این امر را برای شما سهل نماید.

پیشنهاد می شود به همراه این لباس مجلسی بلند زیبا از زیورآلات و جواهرات هم رنگ با سنگ های کار شده بر روی لباس دکلته ، استفاده نمایید.

قد دامن این لباس دکلته به گونه ای طراحی شده است که بلند باشد و روی پا را بپوشاند.

برند این لباس مجلسی دو دامنه زورانی ، برندی آمریکاییست که لباس مجلسی های آن توسط  طراحان مطرح روز طراحی و توسط متخصصان دوخته شده است ، با بر تن کردن لباس های مجلسی از برند زورانی ، زیبایی و خوش پوش بودن را تجربه نمایید.

این لباس دکلته دو دامنه را به همراه دیگر محصولات از برند زورانی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه نمایید و استایلی مطابق با مد روز را تجربه نمایید.

پیشنهاد می شود بانوان محترم از لباس مجلسی هایی استفاده نمایند که کاملا هم اندازه آن ها باشد ، لباس های تنگ و خیلی گشاد اندام را بد فرم و نامناسب نشان خواهند داد و به هنگام خرید انواع لباس های مجلسی به نوع میهمانی  ومناسبت برگزاری آن توجه و مناسب ترین ها را برای خود انتخاب نمایند.

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس دکلته دو دامنه 7022

اولین نفر باشید