لباس مدل ابشاری استین بلند مجلسی 8004

مدل لباس مجلسی : آبشاری آستین بلند ، جلو کوتاه پشت بلند 

جنس : تور و پولک

برند : زورانی 

1,299,000 تومان
موجود
کدمحصول 8004
دسته: لباس مجلسی آستین دار

این لباس مجلسی مدل آبشاری از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی مدل آبشاری از برند زورانی از تور و پولک می باشد که به وسیله پولک طرح های زیبایی بر روی پارچه تور این لباس رسمی به صورتی منظم دوخته شده است.

درخشش و زیبایی این لباس زیبای مجلسی توسط پولک های کار شده بر روی تور این لباس مجلسی مدل آبشاری از برند زورانی ، آن را مناسب برای استفاده در مراسم رسمی و شب کرده است.

مدل موی مناسب برای این لباس زیبای مجلسی مدل موی بسته می باشد که می توانید همراه با زیورآلات از آن استفاده نمایید.

این لباس مجلسی مدل آبشاری از برند زورانی دارای آستین بلند از جنس تور کار شده با پولک می باشد و مدل دامن آن در قسمت جلو کوتاه و در پشت بلند طراحی شده است که دلیل نامگذاری این مدل از لباس های مجلسی هم می باشد و مدل یقه این لباس مجلسی مدل آبشاری گرد باز می باشد.

این لباس زیبای مجلسی رسمی از برند زورانی دارای آستر می باشد.

از این لباس مجلسی مدل آبشاری به همراه دیگر طرح و مدل های لباس های مجلسی از برند زورانی تهیه و استفاده نمایید و ظاهری شیک را به استایل خود دهید.

لباس های مجلسی برند زورانی را بانوان محترم می توانند از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایند ، تنوع محصولات برند زورانی به قدری می باشد که می تواند نیاز هر خانم شیک پوش و به روزی را تامین نماید.

فروشگاه ایزورانی فروشگاهی سرشار از لباس های مجلسی از برندهای مطرحی چون زورانی ، کبیسی و ترانی است که تنوع محصولات آن از قبیل : لباس دکلته ، لباس سرهمی ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش ، کت و دامن و سایر مدل های لباس های مجلسی را می توانید بر حسب نوع اندام و سلیقه شخصی برای خود و یا اطرافیانتان تهیه و انتخاب نمایید.

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مدل ابشاری استین بلند مجلسی 8004

اولین نفر باشید