لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی8037

نوع لباس مجلسی : آستین بلند

مدل دامن : ماهی

جنس : گیپور

برند : زورانی

1,599,000 تومان
موجود
کدمحصول 8037
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی از گیپور می باشد.

لباس های مجلسی از جنس گیپور مناسب ترین لباس ها برای استفاده در مراسم های رسمی می باشند به دلیل جنس مناسب آن ها و درخشش این جنس پارچه آن ها گزینه ای مناسب برای استفاده در میهمانی هایی می باشند که در شب و به صورت رسمی برگزار می شوند.

قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند زورانی تا روی پا را خواهد پوشاند و کمی بر روی زمین کشیده خواهد شد.

مدل دامن این لباس زیبا فون می باشد. شما می توانید از این لباس زیبای مجلسی برای انواع فرم اندام ها استفاده نمایید ، زیرا دامن مدل فون ، دامنی مناسب برای هر فرم اندامی می باشد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین بلند و یقه هفت باز می باشد. اگر دارای شانه های پهن و سینه بزرگی می باشید ، این لباس مجلسی انتخابی بسیار شایسته برای شما خواهد بود ، زیرا یقه هفت باز آن شانه های شما را جمع تر و سینه شما  را خوش فرم تر و متناسب تر نشان خواهد داد.

این لباس مجلسی بلند انتخاب مناسبی به عنوان لباس مادر عروس خواهد بود ، با بر تن کردن این لباس رسمی زیبا در بهترین شب های زندگی تان شیک و منحصر به فرد دیده شوید.

این لباس بلند مجلسی را به همراه دیگر محصولات: لباس مدل آبشاری ، لباس دو دامنه ، لباس دکلته ، لباس نامزدی و ... را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه ایزورانی فروشگاهی بی نظیر و ایده آل برای انتخاب انواع لباس های مجلسی می باشد که شما بانوان محترم می توانید از میان آن ها بهترین و مناسب ترین را بر اساس نوع اندام و سلیقه خود انتخاب نمایید و ظاهری به روز و شیک را تجربه نمایید.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی8037

اولین نفر باشید