تهران درس راهی برای جذابیت

جدیدترین مدل های لباس مجلسی ۲۰۱۷: در دنیایی که سراسر تغییر است ، تغییر یافتن بخشی از زندگی و اجتناب ناپذیر است . از آنجا که این تغییر در مد و فشن نیز به شدت جریان داشته و تاثیر چشمگیری نیز بر سلیقه جامعه دارد شناختن افرادی که بتوانند به بهترین شکل در دستیابی به جدیدترین و به روز ترین طرح ها شما را راهنمایی کند به شدت ضروری به نظر میرسد. اگر مایلید بدون اتلاف وقت در مسیر فروشگاه ها همیشه اولین نفری باشید که از جدیدترین مدلهای روز دیدن کرده و آنها را به تن کنید بهتر است بدون صرف انرژی و زمان ارزشمند خود به صورت آنلاین از مجموعه جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ از سایت Tehran Dress اولین وبسایت تخصصی لباس مجلسی در ایران دیدن کنید.

با اخذ نمایندگی مستقیم فروش از بزرگترین طراحان لباس شب و لباس مجلسی زنانه در ایران نظیر شری هیل، ریچل الن ، فواد سرکیس ، زورانی، فریانی ، جوانی ، تاریک ادیز، ترانی کوتور و... قادر به گردآوری برترین مجموعه از جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ شامل انواع لباس مجلسی ، لباس شب، لباس نامزدی، لباس دکلته ، لباس ساقدوش ، لباس مادر عروس ، لباس آستین دار و ... بوده است . خوشبختانه Tehran Dress در بخش جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ یافتن طرحهای جدید سال را برای بانوان ایرانی نیز بسیار ساده کرده و به راحتی اجازه میدهد که بتوانند با هر بودجه و سلیقه ای برترین انتخاب در زمینه لباس مجلسی ، لباس شب، لباس آستین دار، لباس پفی ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش، لباس مادرعروس ، لباس شب دکلته و ... را داشته باشند. سایت Tehran Dress به عنوان اولین سایت تخصصی لباس مجلسی در ایران تلاش بر این دارد که با به روز رسانی مداوم جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ در این بخش تا پایان سال جدیدترین طرحهای لباس مجلسی و لباس شب را در کمترین زمان عرضه نماید تا شما درکوتاهترین زمان ممکن به زیباترین انتخاب شایسته سلیقه خود دست یابید.


تهران درس راهی برای زیبایی

با راه اندازی وبسایت تهران درس اولین وبسایت تخصصی لباس مجلسی در ایران اکنون بزرگترین دستاورد ما این است که می توانیم سلیقه های گوناگون را در هر کجای این سرزمین با برترین طرحها و دوختها از بزرگترین برندهای روز دنیا مانند زورانی ، ترانی، فریانی ، جوانی ، مک دوگل، فواد سرکیس، شری هیل، ریچل الن و ... دسترسی داشته و طرح مورد علاقه خود را تهیه کنند. تلاش تهران درس بر این است که بتواند بهترین و به روز ترین مدلهای دنیا را به شیوه ای خلاقانه و نوین در اختیار متقاضیان در سراسر ایران قرار دهد و امیدوار است با حمایت مخاطب و مصرف کننده فهیم خود هر روز گامهای بلند تری به سوی دستیابی به بالاترین استانداردها در کیفیت فروش و خدمات رسانی در عرضه لباس مجلسی و لباس شب زنانه بردارد

تهران درس دارای طبقه بندی خاص خود برای انواع لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش ، انواع لباس دخترانه کوتاه ، لباس مجلسی ساده ، لباس شب آستین دار ، لباس پفی گردید و برای تامین بازار تقاضای مستقیم بانوان گرامی ایرانی از عرضه برترین برندهای دنیا به مرور از برندهای شرقی نظیر تاریک ادیز ترکیه ، فواد سرکیس و مک دوگل را در مجموعه های خود قرار داده و نمایندگی فروش مستقیم این طراحان را اخذ نمود. تهران درس در راستای تقویت زیرساختهای خود برای تقویت شبکه اجتماعی در بلاگ ، توییتر، گوگل پلاس صفحات و کانال اختصاصی اینستاگرام و تلگرام را فعال نمود.با انتخاب طرحهای ظریف و منطبق بر سلیقه شرقی برند امریکایی ترانی کوتور و اخذ نمایندگی فروش این برند در ایران تهران درس مجموعه بی نظیری از آثار زیبای برترین طراحان روز را بصورت اورجینال و با قیمت بدون واسطه در اختیار مشتری ایرانی قرار گرفت .