لباس دکلته

لباس دکلته

5‌ محصول

per page
Set Descending Direction
 1. لباس مجلسی دکلته بلند ترانی کوتور 151P0462

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲

  علاقه مندی ها

 2. لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور 1711P2125

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲

  علاقه مندی ها

 3. لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 1711P2855

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲

  مدل لباس : دکلته پفی

  جنس پارچه : تور طرح دار کار شده با سنگ

  نوع شستشو : خشک شویی

  کشور مبدا برند : آمریکا

  نام برند : ترانی کوتور

  آستر : دارد

  علاقه مندی ها

 4. لباس مجلسی کوتاه دکلته برند ترانی کوتور151P0018

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲

  علاقه مندی ها

 5. لباس دکلته دو دامنه 7022

  999 تومان
  999 تومان

  مدل لباس مجلسی : دکلته دو دامنه 

  جنس : ساتن و کار دست

  برند : زورانی

  علاقه مندی ها

5‌ محصول

per page
Set Descending Direction

لباس دکلته عنوان اکثر لباس های زنانه ای است که معمولا در مراسم های رسمی پوشیده می شود. این دسته از لباس ها بیشتر در رنگ های تیره بوده و دارای قدی بلند هستند و از نظر جنس پارچه  می بایست از پارچه های گران قیمتی مانند حریر ، مخمل ، ساتن و اورگانزا و ابریشم و ... تهیه و طراحی شوند.

 معمولا در طراحی لباس دکلته جهت ایجاد جلوه بصری بیشتر در طی ساعات شب ،  انواع پولک و منجوق و مروارید و زینت آلات دیگر به کار می رود.

 مدل لباس دکلته به لباس هایی گفته می شود که در قسمت بالای سینه و کارور در ناحیه گردن و شانه ها کاملا باز می باشند. دکلته کلمه ای فرانسوی است که به همین ناحیه از اندام بانوان اطلاق می شود.

لباس دکلته از جمله محبوب ترین مدل های لباس مجلسی است که همواره در لیست دوخت طراحان بوده و در فهرست پرفروش ترین مدل های لباس در سراسر دنیا قرار دارد. این سبک یقه که می تواند برحسب نوع طراحی لباس شب شامل برش ها و طرح های  پولک و منجوق دوزی متنوعی در ناحیه بالاتنه باشد معمولا در اولویت های انتخابی بانوان با سلیقه های مختلف است.

به یاد داشته باشید در پوشیدن لباس مجلسی ، داشتن لباس زیر خوب و مناسب می تواند خصوصا در نمایش طرح و جلوه بالاتنه لباس شما تاثیری ویژه داشته باشد اما در لباس دکلته به واسطه طرح خاص یقه می بایست فقط از سوتین های ژله ای یا بی رنگ سیلیکونی استفاده کنید.

اصولا لباس دکلته لباسی است که به دلیل برش مقطعی در ناحیه سینه و کارور جلوه ای دو چندان از این قسمت از اندام داشته و توجه را به سوی ناحیه  بالاتنه جلب می کند.

بهتر است دقت شود که اگر فرم بالاتنه شما در نواحی سینه ، بازو و سرشانه و یا شانه بیش از اندازه بزرگ و فربه و یا بیش از اندازه کوچک و لاغر است ، باید در انتخاب لباس دکلته تجدید نظر کنید. همچنین اگر در ناحیه زیربغل دچار تیرگی پوست یا دارای پوستی افتاده و دفرمه هستید بهتر است از انتخاب این مدل لباس صرف نظر کنید.

اگر انتخاب شما لباس دکلته است می توانید آن را از این فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی معتبر که از برترین برندهای دنیا مانند شری هیل ، ترانی کوتور ، ریچل الن ، ام ان ام فواد سرکیس ، مک دوگل و تاریک ادیز و ... است استفاده نمایید.

اولین نفر باشید