کت و دامن

کت و دامن

2‌ محصول

per page
Set Descending Direction
 1. کت و تاپ 4002

  240,000 تومان
  240,000 تومان
  کت و تاپ 4002
  کت و تاپ مجلسی استین بلند از برند زورانی از جنس کرپ و حریر

  علاقه مندی ها

 2. بلوز دامن مجلسی6313

  399,000 تومان
  399,000 تومان
  بلوز دامن مجلسی6313
  بلوز دامن مجلسی از جنس گیپور و پیلیسه از برند زورانی

  علاقه مندی ها

2‌ محصول

per page
Set Descending Direction

یکی از مهم ترین لباس مجلسی زنانه ، کت و دامن می باشد ، هر خانم شیک پوش باید حداقل یک دست از این مدل لباس  مجلسی را در کمد لباس هایش داشته باشد ، شما می توانید از این مدل لباس ، در مراسم رسمی نیز استفاده نمایید .

این مدل لباس مجلسی شیک مناسب با هر استایلی بدون محدودیت سنی می باشد ، شما به هنگام استفاده از کت و دامن می توانید استایل شخصی خود را داشته باشید.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی شامل مدل های متنوع کت و دامن از برندهای مختلف و مطرح روز است، می توانید بهترین و مناسب ترین نوع آن را با توجه به نوع اندام  وعلایق خود انتخاب و استفاده نمایید .

کت و دامن از لباس های سبک کلاسیک است و در کشورهای اروپایی به عنوان لباس رسمی زنانه استفاده می شود. تولید  و استفاده این محصول از ده های هشتاد به بعد در اروپا رایج شد و همچنان به عنوان یک لباس رسمی مورد پسند و

مناسب خانم های خوش پوش می باشد ، در کشور ما از این مدل لباس به عنوان لباس مجلسی ، بسیار استفاده می شود.

 طراحی مختلف دامن و کت این مدل لباس مجلسی به گونه ای است که همواره مختلف و به روز شده است وهمچنان مورد توجه خانم ها بوده و است.

این مدل لباس رسمی را به همراه کفش پاشنه بلند تک رنگ و یک کیف کوچک در مراسم های رسمی استفاده نمایید و به روز باشید.

هنگام استفاده از کت و دامن به مدل یقه این لباس توجه نمایید ، اگر دارای یقه باز و بزرگی می باشد ، می توانید از تاپ و یا بلوز مناسب با آن استفاده نمایید.

قد مناسب کت و دامن برای اندام های مختلف متفاوت است ، افراد ریز نقش از کت های کوتاه تر و افراد بلند قد تر از کت های بلند تر استفاده نمایند.

 

 

اولین نفر باشید