لباس مجلسی سرهمی

لباس مجلسی سرهمی

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction
 1. سر همی مجلسی 6363

  359,000 تومان
  359,000 تومان
  سر همی مجلسی 6363
  سرهمی مجلسی از جنس لمه شاین و کرپ از برند زورانی

  علاقه مندی ها

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction

سرهمی ها از انواع دیگر لباس مجلسی های  پر طرفدار خانم ها هستند که استایلی مدرن و به روز دارند  و جایگزینی مناسب برای لباس شب ، مناسب خانم های جوان شیک پوش می باشند.

اگر می خواهید در میهمانی ها ، استایلی جدید داشته باشید از لباس مجلسی سرهمی استفاده نمایید.

این لباس شب  پر طرفدار جایگزینی مناسب ، برای کسانی است که از پوشیدن پیراهن و یا کت و دامن در میهمانی ها خسته شده اند و طرفدار استایل های شیک و به روزهستند.

لباس مجلسی سرهمی را به همراه کفش پاشنه بلند استفده نماید ، اگر قدی بلند دارید می توانید از مدل هایی که شلوار آن ها دارای دمپای گشاد است استفاده نمایید  در غیر این صورت ازمدل های دارای شلوار راسته استفاده نمایید.

از سرهمی های با پارچه های ساده و یک رنگ  برای مراسم رسمی و از انواع طرح دار و چند رنگ آن در میهمانی های نیمه رسمی استفاده نمایید.

شما می توانید انواع مختلف این محصول را با رنگ ها و طرح های مناسب با اندام و نوع رنگ پوست خود انتخاب و خریداری نمایید.

برای میهمانی های نیمه رسمی  می توانید از لباس مجلسی سرهمی های با پارچه های راه راه عمودی استفاده نمایید و بلند تر به نظر رسید.

مدل موی مناسب به هنگام استفاده از مدلهای رسمی این محصول ، مدل موهای بسته و جمع شده می باشد ، اگر این مدل لباس شما استایلی عادی و معمولی دارد از آن در مراسم نیمه رسمی به همراه موهای باز استفاده نمایید.

لباس مجلسی سرهمی دکلته نیز انتخابی مناسب به عنوان لباس شب برای میهمانی های رسمی است آن ها را به همراه جواهرات مناسب ست  و استفاده نمایید.

این فروشگاه لباس شب با انواع مدل های متنوع ، انتخابی مناسب برای خرید انواع لباس برای مجالس رسمی و نیمه رسمی است ، انواع لباس مجلسی سرهمی ها با مدل های مختلف  را از میان تنوع فراوان این محصول از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و .خریداری نمایید

اولین نفر باشید