لباس مجلسی بلند استین حلقه 3892

نوع لباس مجلسی : بلند ، آستین حلقه ای

جنس : کرپ و سنگدوزی شده

برند : زورانی

899,000 تومان
موجود
کدمحصول 3892
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از کرپ و سنگدوزی شده است. طراحی سنگدوزی های کار شده بر روی این لباس برجسته مجلسی به صورتی است که از بالاتنه لباس شروع می شود و به صورت کج تا انتهای کمر ادامه دارد.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین حلقه ای و یقه گرد بسته می باشد.

یقه این نوع لباس مجلسی  آستین حلقه ای به صورت منحنی ، دور گردن قرار می گیرد. از ویژگی های منحصر به فرد لباس های با یقه های گرد ، نشان دادن صورت گرد و پرتر است و برای صورت های استخوانی و لاغر بسیار مناسب هستند. هر چه میزان بازی یقه گرد ، بیشتر باشد، بالاتنه پرتر دیده خواهد شد. میزان بازی یقه های گرد می تواند تا نزدیکی حلقه آستین باشد اما باید توجه کرد که این اندازه از بازی یقه برای اشخاصی با سرشانه معمولی بهتر است.

سنگدوزی های زیبا و منحصر به فرد کار شده بر روی بالاتنه این لباس زیبای مجلسی آن را مناسب برای مراسم رسمی و مراسمی که در شب برگزار می شود کرده است.

قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند زورانی روی پا را می بوشاند.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی را از میان لباس های مجلسی برند زورانی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه ایزورانی ، فروشگاهی تخصصی در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی نظیر : لباس دکلته ، لباس مادر عروس ، لباس ساقدوش ، کت و دامن و شومیز ، لباس مدل آبشاری ، لباس دو دامنه و ... از برندهای مطرح و به روزی همچون زورانی و ترانی و کبیسی  می باشد که بانوان محترم می توانند بر حسب نوع اندام و نوع میهمانی خود ، بهترین و مناسب ترین را انتخاب و بر تن کنند.

 

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند استین حلقه 3892

اولین نفر باشید