لباس مجلسی استین بلند 5015

 نوع لباس مجلسی : بلند ، آستین بلند

جنس : کرپ وسنگدوزی شده

برند : زورانی

3,999,000 تومان
موجود
کدمحصول 5015-1
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی آسیتن بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از کرپ و سنگدوزی شده است. بالاتنه این لباس زیبای مجلسی تماما با سنگ های درخشان و زیبایی کار شده است و قسمت دامن این لباس زیبای مجلسی از کرپ ساده می باشد.

این لباس مجلسی آسیتن بلند از برند زورانی به علت درخشش سنگ های کار شده بر روی آن مناسب مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود ، درخشش این سنگ ها که با طرح زیبایی بر روی لباس کار شده اند  ، زیبایی و منحصر بودن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

قد آستین های این لباس مجلسی آسیتن دار از برند زورانی بلند می باشد و تا زیر آرنج را خواهد پوشاند و بر روی تمامی سطح آستین نیز با سنگ های همرنگ سنگ های کار شده بر روی لباس ، سنگدوزی شده است.

برای راحتی بیشتر در هنگام پوشیدن این لباس مجلسی آسیتن بلند از برند زورانی ، زیپی در پشت لباس قرار داده شده است که این امر را برای شما ساده کرده است.

قد دامن این لباس مجلسی آسیتن دار از برند زورانی بلند است به نحوی که روی پا را پوشانده و در قسمت پشت لباس ، بر روی زمین کشیده خواهد شد.

طراحی فوق العاده و منحصر به فرد این لباس رسمی ، شما را در میهمانی هایتان ایده آل نشان خواهد داد ، زیرا طراحی لباس های این برند تماما توسط طراحان به روز دنیا انجام شده است و به هنگام استفاده این لباس رسمی ، کامل بر تن خواهد نشست.

از لباس های برند زورانی استفاده نمایید و زیبایی و اعتماد به نفس بیشتر را به دست آورید.

این لباس مجلسی آسیتن دار را از میان لباس های مجلسی فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خوش پوش بودن را به دست آورید.

زیبا بپوشید و خوش پوش بودن را با فروشگاه ایزورانی تجربه نمایید.

مشخصات
Country of Manufacture ترکیه
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند 5015

اولین نفر باشید