اتمام موجودی

151GL0323 لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور

نوع لباس مجلسی : بلند ، دکلته

جنس : تور و سنگدوزی شده

برند : ترانی

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
اتمام موجودی
کدمحصول 151GL0323-152

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

مدل این لباس بلند مجلسی از برند زورانی دکلته است . مدل دکلته این لباس رسمی منحصر به فرد مدل دکلته ابرویی است و بسیار مناسب برای افرادیست که دارای سینه های کوچک می باشند ، زیرا این مدل لباس رسمی سینه را برجسته و خوش فرم تر نشان خواهد داد و ایراد اندامی این افراد را به خوبی بر طرف خواهد کرد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از تور و سنگدوزی شده است.

بالاتنه این لباس دکلته تماما سنگدوزی شده است و از قسمت ران به پایین دامن این لباس زیبای رسمی با جنس تور ، کار شده است.

این لباس زیبای مجلسی به علت درخشش فراوان سنگ های زیبای کار شده بر روی آن ، آن را مناسب برای مجالسی که در شب و به صورت رسمی برگزار می شود کرده است.

لباس های دکلته مناسب با اندامی است که متناسب است ، اگر دارای شانه های پهن و سینه های بزرگ هستید به هنگام استفاده از لباس رسمی حتما از یک کت کوتاه بر روی لباس مجلسی تان استفاده نمایید.

به عنوان پشت این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دو بند افقی کلفت کار شده است که زیبایی این لباس را چند برابر کرده است و برای راحتی در هنگام پوشیدن زیپی بر روی کمر به پایین این لباس رسمی سنگدوزی شده قرار داده شده است که به راحت تر پوشیده شدن این لباس رسمی مجلسی کمک کرده است.

قد دامن این لباس زیبای مجلسی بلند می باشد و روی پا را می پوشاند.

بانوان محترم می توانند این لباس مجلسی بلند از برند زورانی را از میان تنوع فراوان لباس های مجلسی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی مانند : لباس دکلته ، لباس نامزدی ، لباس مادر عروس ، لباس مدل آبشاری و ... انتخاب و خریداری نمایند.

 

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

151GL0323 لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور

اولین نفر باشید