لباس مجلسی آستین کوتاه

لباس مجلسی آستین کوتاه

2‌ محصول

per page
Set Descending Direction
 1. w1538لباس مجلسی بلند استین کوتاه

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  لباس مجلسی بلند استین کوتاه از جنس تورو ملیله دوزی و سنگدوزی شده از برند ترانی

  علاقه مندی ها

 2. لباس مجلسی کوتاه سنگدوزی شده c1717

  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
  لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی از جنس تور سنگدوزی

  علاقه مندی ها

2‌ محصول

per page
Set Descending Direction

نوعی از لباس مجلسی که می توان از آن در میهمانی های مختلف استفاده کرد ، لباس مجلسی آستین کوتاه است. این مدل از لباس های مجلسی ، مورد توجه بسیاری از بانوان محترم می باشد ، زیرا بسیار کاربردی است و در تمامی مجالس می توان از این فرم از لباس های مجلسی استفاده کرد.

به هنگام خرید انواع لباس های مجلسی ، توجه نمایید که هر کدام از مدل ها مناسب برای مراسم خاصی است ، به عنوان مثال لباس مجلسی آستین کوتاه پولک دار ، مناسب برای استفاده در مراسم رسمی  و مراسمی است که در شب برگزار می شود ، زیرا درخشش این نوع لباس ها در شب بیشتر است.

لباس مجلسی آستین کوتاه یقه هفت ، مناسب افرادی است که دارای پایین تنه بزرگ و بالاتنه مناسب هستند ، زیرا این فرم از لباس های مجلسی بالاتنه را متناسب تر نشان می دهد و توجه را از پایین تنه به قسمت بالای بدن جلب خواهد کرد.

بانوانی که دارای این نوع اندام هستند بهتر است به هنگام استفاده از لباس مجلسی آستین کوتاه ، از گردن بند استفاده نمایند و توجه را به قسمت بالاتنه اندام شان جلب کرده و توجه را از قسمت های دیگر بدن بردارند.

پیشنهاد می شود بانوان با قد کوتاه از لباس مجلسی آستین کوتاه با قد دامن کوتاه استفاده نمایند ، زیرا این نوع اندام ها در این فرم لباس های مجلسی ، قد را بلند تر نشان خواهد داد.

بانوان محترم می توانند لباس مجلسی آستین کوتاه خود را از میان برندهای مختلف قرار داده شده در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی نظیر : ترانی ، زورانی ، کبیسی و ...  انتخاب و خریداری نمایند .

فروشگاه لباس های مجلسی ایزورانی ، فروشگاهی تخصصی در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی شامل ، لباس دکلته ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش ، لباس مادر عروس ، کت و دامن و ... می باشد که بانوان محترم می توانند با انتخاب مناسب از میان آن ها بهترین را انتخاب کرده و ظاهری شیک و به روز را تجربه نمایند.

 

 

 

 

 

اولین نفر باشید