لباس ساده

We can't find products matching the selection.

لباس ساده مجلسی از مهمترین لباس های مجلسی هایی است که هر خانمی باید در کمد لباس هایش داشته باشد ، این نوع لباس مجلسی از پرطرفدار ترین لباس های مجلسی به شمار می رود.

از لباس ساده مجلسی می توان در تمامی مراسم های رسمی و نیمه رسمی استفاده کرد ، زیرا تمامی خصوصیات یک لباس رسمی را نیز داراست.

اگر شما به مجلسی دعوت شده اید که نمی دانید از چه لباسی اکثر افراد آن میهمانی استفاده می کنند بهتر است از این فرم لباس استفاده نمایید ، زیرا در حین سادگی ، تمامی ویژگی و آراستگی های یک لباس رسمی را در خود دارد.

هر رنگ لباس معنای خاصی دارد که آگاهی از استفاده از آن ها باعث نشان دادن حسی است مثلا استفاده از لباس به رنگ مشکی ساده نشان دهنده اطاعت و فرمان برداری است و علاوه بر آن باعث لاغر تر نشان دادن افراد می شود.

لباس سفید مظهر پاکی و معصومیت ، لباس قرمز نشان دهنده عشق و رنگ آّبی بیان کننده وفاداری است.

برای انتخاب این لباس ساده  مجلسی کاربردی ، توجه به چند نکته اصلی ضروری است:

در مرحله اول توجه به فرم لباس که آیا مناسب با نوع اندام شما است یا نه ؟ فرم یقه ، نوع دامن ، نوع آستین و اندازه قد دامن بسیار ضروری است.

سعی کنید با انتخاب درست این ایتم ها برای لباس خود ،  لباسی را انتخاب نمایید که برازنده اندام تان باشد.

تطبیق فرم لباس ساده مجلسی با فرم اندام بسیار اهمیت دارد ، همواره از لباس هایی استفاده نمایید که اندام شما را مناسب تر نشان دهد و اگر در قسمتی از بدن ناهماهنگی دیده می شود با انتخاب فرم مناسب لباس ، آن را متناسب تر با سایر قسمت های بدن نشان دهید.

به هنگام استفاده از لباس ساده مجلسی ، از کفش های پاشنه بلند به همراه کیف دستی کوچک استفاده نمایید.

انواع لباس های مجلسی: از جمله لباس ساده مجلسی ، لباس مجلسی پفی ، آستین دار ، کوتاه ، بلند و سرهمی و کت و دامن را می توانید از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و خریداری نمایید

اولین نفر باشید