لباس مجلسی بلند از برند فرییانی 18511

لباس مجلسی شب بلند برند فرییانی با ساتن سبز رنگ و تکه دوزی های طلایی رنگ دانتل وتزئینات پولک و منجوق وسنگ روی تورهای دور یقه و کمر ، یقه دکلته بابرش پرنده روی سینه ، بدون بند، زیپ در پشت تاروی باسن، سجاف پشت لباس با طول کامل، دامن پری دریایی با 4برش در جلو و3برش درپشت ، مناسب مراسم نامزدی ومهمانی های عصر.

قیمت ویژه 0 تومان Regular Price 1,299,000 تومان
موجود
کدمحصول 18511
دسته: برندها


این لباس دکلته از برند فرییانی است.

این لباس مجلسی بلند دکلته بدون آستین است و بر روی سینه و زیر بازوها می چسبد.

اگر دارای بازوهای لاغر و باریک هستید بازوهای خود را کاملا نپوشانید و از مدل لباس دکلته استفاده نمایید.

این لباس دکلته مناسب افرادی است که شانه پهن دارند ، کلا افرادی که دارای شانه پهن هستند نباید از لباس های با آستین بندی استفاده نمایند ، لباس دکلته بهترین انتخاب برای این مدل افراد است.

بر روی سینه این لباس دکلته از برند فرییانی  از دانتل طلایی رنگ گل پنج پر به همراه برگ های کوچک و بزرگ کارشده و بر روی گلبرگ های گل با پولک و سنگ کار شده است و در رگبرگ های گل ها با منجوق لوله ای و پولک ریز براق سبز کار کرده اند ، یک تکه دانتل درسمت چپ دامن روی کمر کار شده که حکم کمربند لباس رادارد و گودی کمررا به خوبی نشان می دهد.

در قسمت بالا تنه این لباس دکلته یک برش وجود دارد که شبیه به پرنده است و در بالای آن قسمت تور کارشده است گویی پرنده ای روی یک شاخه پر گل نشسته است ، پشت لباس دکلته حالتی صاف دارد که با زیپی که در پشت لباس تعبیه شده به احتی باز و بسته می شود.

دامن لباس دکلته در قسمت کمر تنگ و از زانو به پایین گشاد می شود و حالت کلوش دارد ، بهتر است افرادی که باسن بزرگ دارند از این دامن استفاده نکنند.

این لباس دکلته زیبا به رنگ سبز است و انتخاب آن نشان دهنده داشتن شخصیتی قوی و با اراده است.

از خصوصیات پوشیدن لباس سبز رنگ این است که اضطراب را از شما دور می کند و موجب رفع تنش و گرفتگی های عضلانی می شود.

شما می توانید این لباس زیبا را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه فرمایید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی 18511

اولین نفر باشید