لباس مجلسی بلند مک دوگل Long Dress By Mac Duggal 42833F

لباس مجلسی بلند از برند مک دوگل از جنس تور و پولک دوزی
999,000 تومان
موجود
کدمحصول td_mak duggal_long_dress_42833F
دسته: لباس‌ مجلسی

 

این لباس مجلسی بلند از برند مک دوگل می باشد.

جنس این لباس از تور است ، این مدل لباس خاص با طرحی از طاووس مناسب خانم های جوان طراحی شده است.

مدل بالا تنه این لباس مجلسی بلند یک طرفه است و کمر آن با بندینک هایی بسته می شود به صورتی که شما می توانید هرچقدر که تمایل دارید لباس را تنگ یا گشاد نمایید.

همچنین بر روی این لباس از پولک دوزی های زیبا با طرح پر طاووس کار شده است.

 قسمت پایین تنه این لباس مجلسی بلند ( دامن ) پفی است.

این لباس شب متناسب با تمامی فرم اندام هاست و به خصوص یک طرفه بودن آستین لباس و همچنین پفی بودن دامن آن مناسب افرادی است که قسمت سرشانه آن ها پهن است ، آن ها با پوشیدن این لباس مجلسی بلند ، توازن را میان بالاتنه و پایین تنه شان برقرار می کنند و اندام شان را متناسب تر نشان می دهد.

افرادی که دارای سر شانه پهن هستند باید از لباس های تک رنگ استفاده نمایند تا اندام شان بهتر به نظر رسد ، استفاده از لباس مجلسی بلند بیش از یک رنگ برای این فرم اندام نامناسب است.

 انتخاب یک لباس مناسب برای هر فردی در ظاهر کار آسانی است ، در صورتی که اگر این انتخاب به خوبی انجام نشود می تواند ظاهر شما را نامتناسب جلوه دهد ، سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه انتخاب لباس مناسب خود افزایش دهید و یا به هنگام انتخاب از کسانی که آگاهی بیشتری دارند نظر خواهی و سپس اقدام به خریداری نمایید.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی و گرفتن اطلاعات در مورد لباس و نوع اندام خود مناسب ترین لباس مجلسی بلند را که از برندهای مختلف در این سایت قرار داده شده را برای خود انتخاب کرده و به روز باشید و همیشه بدرخشید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند مک دوگل Long Dress By Mac Duggal 42833F

اولین نفر باشید