اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1711GL3556

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور جنس تور و سنگ دوزی شده
0 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 1711GL3556

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور مناسب خانم های جوان است و ایده آل برای مراسم عقد و یا نامزدی به عنوان لباس نامزدی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور جنس تور و کاردست است.جنس این لباس مجلسی بلند مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان است.

رنگ این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور کرم است و روی آن با سنگ و دانه های کریستال نقره ای کار شده است. این سنگ دوزی های پر زرق و برق طراحی خاصی دارند و تماما کاردست هستند.

مدل یقه این لباس بلند مجلسی از برند ترانی کوتور هفت باز است و آستین ها حلقه ای می باشد.پشت لباس تا وسط کمر باز است. پایین تنه این لباس مجلسی بلند ترانی کوتور مدل دامن ماهی است.این لباس جذب است و از پایین زانو چین دار می شود. دنباله لباس بلند است وبه گونه ای طراحی شده که روی زمین کشیده شود.

برای شستشوی این  لباس مجلسی از خشکشویی استفاده کنید و مراقب سنگ دوزی ها باشید و همچنین بعد از استفاده لباس را حتما در کاور مخصوص نگهداری نمایید.

بهتر است این استایل بلند را با موی بسته (شنیون) داشته باشید ،ست کردن کفش کرم یا سفید با این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور فوق العاده می شود.پیشنهاد می کنیم این لباس بلند مجلسی را با جواهرات سفید یا نقره ای ست کنید

این لباس زیبایی مجلسی بلند را از میان تنوع فراوان لباس های رسمی و مجلسی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه و استفاده نمایید.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی شامل انواع لباس های شب و رسمی و نیمه رسمی است و شما می توانید از برندهای معروف و به روز ، لباس مجلسی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید ، همیشه شیک باشید و شیک پوشی را به دوستان خود هدیه دهید.

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1711GL3556

اولین نفر باشید