اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1722GL4484

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
اتمام موجودی
کدمحصول 1722GL4484

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند بدون آستین ترانی کوتور از تور و مدل دامن آن ماهی شکل می باشد.

جلوه و درخشش این لباس مجلسی بلند ترانی کوتور در تمامی قسمت های لباس به چشم می خورد که با سنگ های بسیار ظریفی به صورتی دقیق و منحصر به فردی طراحی شده است.این تزیینات در قسمت دامن این لباس مجلسی بلند ترانی کوتور با طراحی پراکنده ای با اشکال خاص و زیبایی کار شده است.

دامن این لباس مدل ماهی ترانی کوتور دارای چین هایی است که در قسمت پشت بلندتر می شود. پشت این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور با برش خاصی باز است و روی آن از تور بدن نمایی کار شده است.این لباس مجلسی بی نظیر مناسب خانم های جوان و ایده آل برای شرکت در مراسم عقد و عروسی به عنوان لباس نامزدی  می باشد، قد دامن این لباس بلند مجلسی به گونه ای طراحی شده است که در قسمت جلوی دامن روی پاها را بپوشاند و در قسمت پشت بلندتر و بر روی زمین کشیده شود و حالتی مانند یک ملکه زیبا را ر بهترین شب زندگی تان به شما دهد.

این لباس زیبای بلند مجلسی را به همراه یک کفش ساده پاشنه بلند رسمی و یک کیف کوچک استفاده نمایید. به همراه این لباس بلند مجلسی زیبا جواهرات نقره ای استفاده نمایید و مدل موی مناسب با این لباس زیبای مجلسی مدل موی جمع شده می باشد، با بر تن کردن این لباس زیبای منحصر به فرد و درخشان بهترین بانوی مجلستان باشید.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور را از میان مدل های به روز و شیک لباس های مجلسی های موجود در این فروشگاه را ، از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه و استفاده نمایید و در میهمانی ها بدرخشید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1722GL4484

اولین نفر باشید