حراج

حراج

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction
  1. لباس مجلسی بلند 575

    520,000 تومان
    520,000 تومان
    لباس مجلسی بلند 575

    علاقه مندی ها

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction

لباس های مجلسی حراج شده را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه فرمایید و همواره مطابق مد و به روز باشید.

هر خانمی مایل است هنگامی که در مراسمی رسمی شرکت می نماید ، به روز ترین و زیباترین لباس مجلسی مورد نظر خود را پوشیده باشد ، این موضوع تحقق پیدا نخواهد کرد مگر این که فروشگاهی تخصصی در این زمینه وجود داشته باشد که بتواند به راحتی از میان مدل های موجود ، لباس مجلسی مناسب با اندام خود را پیدا کند.

در قسمت حراج این فروشگاه ، لباس های زیبا و به روزی قرارداده شده است که توان خرید را برای خانم های شیک و خوش پوش به راحتی تامین می کند، پوشیدن لباس مناسب هر مراسم با توجه به ویژگی های فردی مشخصه ایست که بانوان را منحصر به فرد و ایده آل نشان می دهد.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی شامل انواع لباس های مجلسی رسمی و نیمه رسمی است که به علت تنوع فراوان محصولات به روز و شیک از برندهای مطرح ایران و جهان ،  به عنوان یکی از برترین فروشگاه های لباس های مجلسی شناخته شده است.

تنوع لباس های مجلسی موجود در این فروشگاه این امکان را به شما می دهد که بر حسب نوع اندام و نوع میهمانی ، لباس مجلسی مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب در قسمت حراج انتخاب وخریداری نمایید.

در این بخش از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، لباس های حراج  قرار گرفته است. بانوان محترم می توانند لباس های مجلسی مورد نظر خود از قبیل : لباس نامزدی ، لباس دکلته ، کت و دامن ، لباس مجلسی سرهمی ، لباس ساقدوش و ... را با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایند.

با انتخاب و خرید به موقع لباس های مجلسی مورد نظر خود ، همیشه و همه جا زیبا و برازنده باشید ، داشتن بهترین لباس ها ، شایسته همه خانم ها می باشد. 

 

اولین نفر باشید