اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسیRE3159

مدل لباس : دکلته جلو کوتاه پشت بلند

جنس پارچه : برودری دوزی و خامه دوزی

نوع شستشو : خشک شویی

آستر: دارد

نام برند : سعید کبیسی

0 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول RE3159

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی می باشد.

مدل این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی لباس دکلته است و مدل دامن این لباس زیبای مجلسی در قسمت جلو کوتاه و در قسمت پشت ، بلند طراحی شده است.

جنس پارچه این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی برودری دوزی و خامه دوزی شده است که بر ارزش  و منحصر بودن این لباس بلند مجلسی افزوده است.

در میانه این لباس دکلته بلند این برند ، حالتی شبیه کمر طراحی شده است . لباس های کمر دار نظیر این لباس زیبای بلند مجلسی ، در نشان دادن باریکی و تناسب اندام بانوان نقش مهمی دارند ، پیشنهاد می شود این افراد از این مدل لباس ها استفاده نمایند و متناسب بودن اندامشان را به خوبی نشان دهند.

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی مناسب مراسم نامزدی است. دختران جوان می توانند از این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی به عنوان لباس نامزدی نیز استفاده نمایند.

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی را به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند و یک کیف کوچک تک رنگ استفاده نمایید ، زیبایی این لباس بلند مجلسی به همراه کفش پاشنه بلند بیشتر می شود ، علاوه بر آن، استفاده از کفش پاشنه بلند در زیبایی اندام شما نقش مهمی دارد.

شما می توانید این لباس زیبای رسمی را از میان تنوع فراوان لباس های شب از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه و استفاده نمایید. تنوع فراوان لباس های مجلسی این فروشگاه نظیر: انواع کت  ودامن ، لباس های سرهمی ، لباس دکلته ، لباس نامزدی و لباس مادر عروس  و لباس ساقدوش از برترین برندهای مطرح جهان هم چون سعید کبیسی ، ترانی کوتور و زورانی  که توسط برترین طراحان طراحی و دوخته شده است را تهیه  واستفاده نمایید و در برترین شب های زندگی تان مانند ستاره بدرخشید.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسیRE3159

اولین نفر باشید