لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسیRE3160

0 تومان
موجود
کدمحصول RE3160
دسته: Default Category

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی می باشد.

مدل این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی ، لباس دکلته و کت رو است . قد دامن این لباس بلند مجلسی از برند سعید کبیسی در قسمت جلو کوتاه تقریبا تا زیر زانو و در قسمت پشت بلند طراحی شده است.

جنس پارچه این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی دانتل خامه دوزی شده است و ترکیب مدل این لباس رسمی زیبا با نوع پارچه ، زیبایی خاصی به این لباس داده است.

این لباس رسمی بلند دارای آستر نیز می باشد.

این لباس مجلسی بلند مناسب برای انتخاب دختران جوان به عنوان لباس نامزدی نیز می باشد. با انتخاب این لباس رسمی به روز و مناسب ، زیبایی و رویایی بودن را تجربه نمایید.

در قسمت میانه این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی ، حالتی شبیه به کمر وجود دارد که طراحی آن ، بر زیبایی این لباس بلند مجلسی افزوده است و این لباس زیبای مجلسی را مناسب با افرادی کرده است که دارای کمرهای باریک می باشند ، اگر دارای کمری باریک هستید با پوشیدن این لباس رسمی منحصر به فرد ، زیبایی اندامتان را برجسته تر نمایید. با انتخاب لباس مناسب مجلسی برا اساس نوع اندام ورنگ پوستتان ظاهری زیبا و ایده آل را تجربه نمایید.

برای تمیز کردن این لباس بلند مجلسی برند سعید کبیسی بهترین راه خشکشویی کردن می باشد.

این لباس دکلته مجلسی بلند از برند سعید کبیسی  را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی از میان برندهای مطرح و به روز دنیا از برترین و معروف ترین طراحان انتخاب وتهیه نمایید و در بهترین شب های زندگی تان آن را بر تن نمایید و زیبایی و منحصر بودن را تجربه نمایید.

زیبایی حق مسلم هر خانمی است با انتخاب از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی همیشه به روز و متفاوت ظاهر شوید.

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسیRE3160

اولین نفر باشید