اتمام موجودی

لباس مجلسی دکلته بلند از برند سعید کبیسیRE3175

مدل لباس : دکلته ، فون

جنس پارچه : برودری دوزی و خامه دوزی

نوع شستشو : خشک شویی

برند : سعید کبیسی

قیمت ویژه 3 تومان Regular Price 1,999,000 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول RE3175

 

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی می باشد.

مدل این لباس مجلسی بلند ، لباس دکلته است و مدل دامن آن فون می باشد ، قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی به گونه ای طراحی شده است ، که روی پا را بپوشاند و بر روی زمین کشیده شود.

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی مناسب برای دختران جوان به عنوان لباس نامزدی نیز می باشد ، زیبایی پارچه این لباس بلند مجلسی ، برارزش این لباس رسمی را افزوده است .

این لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی را به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند رسمی و یک کیف کوچک تک رنگ استفاده نمایید و به درخشش اندام تان در این لباس رسمی مجلسی بیافزایید.

بانوان محترم می توانند از میان تنوع فراوان لباس های مجلسی موجود در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، بهترین و مناسب ترین آن ها را بر حسب نوع اندام و رنگ پوست شان انتخاب نماییند و در بهترین روزهای زندگی خود ایده آل به نظر آیند.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی شامل انواع لباس های مجلسی از قبیل ، لباس سرهمی ، لباس نامزدی ، لباس دکلته ، کت و دامن و ... می شود ، شما می توانید از میان آن ها بهترین و مناسب ترین را بر اساس نوع میهمانی خود انتخاب و استفاده نمایید.

فروشگاه لباس های مجلسی ایزورانی فروشگاهی به روزمی باشد که لباس های مجلسی موجود در آن از برترین برندهای مطرح جهان نظیر : زورانی ، ترانی کوتور و کبیسی می باشد . این لباس های مجلسی توسط بهترین طراحان مد و پوشاک جهان طراحی و دوخته شده است ، با استفاده از این لباس های منحصر به فرد در میهمانی هایتان دیده شوید ، زیبایی حق تمامی خانم هاست با انتخاب درست لباس  های مجلسی برا موقعیت های مختلف همیشه زیبا و تک به نظر آیید.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی دکلته بلند از برند سعید کبیسیRE3175

اولین نفر باشید