تکرار مجدد

تکرار مجدد

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction
  1. لباس مجلسی بلند MT3969

    850,000 تومان
    850,000 تومان

    علاقه مندی ها

1 ‌ محصول

per page
Set Descending Direction

مجموعه لباس تکرار مجدد متشکل از لباس مجلسی هایی است که مورد استقبال فراوان بانوان محترم قرار گرفته و به درخواست زیاد مشتریان دائمی ، دوباره تهیه و در فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی قرار داده شده است.

مجموعه تکرار مجدد شامل انواع  لباس مجلسی ، لباس نامزدی و لباس دکلته است .

شما می توانید بر حسب نوع مجلسی که در آن دعوت شده اید مناسب ترین لباس را از لحاظ زیبایی ، مناسبت ، کیفیت و قیمت انتخاب و به سادگی تهیه نمایید.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی مفتخر است که میزبان شما مشتریان گرامی همیشگی باشد ، تنوع لباس های مجلسی قرار داده شده در این فروشگاه به قدری است که نیاز هر خانم مشکل پسند و مطابق روز را برطف می سازد.

گزیده ای از بهترین برندهای معتبر لباس از برترین طراحان لباس های مجلسی را به راحتی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و تهیه نمایید .

تمامی این لباس های مجلسی دارای دوختی عالی ، با برشی حرفه ای، از جنسی بی نظیر و از طرح ها و برندهای به روز دنیا می باشند. این ویژگی های  منحصر به فرد این لباس هاست که زیبایی دو چندان و درخششی بی پایان را در مهم ترین و زیباترین روز زندگی تان برایتان به ارمغان می آورد.

مجموعه ای بی نظیر از لباس های مجلسی منتخب که بر اساس سلیقه های مختلف ، بیشترین خرید را تاکنون داشته است و رضایت مشتریان ، تکرار مجدد آن ها را شما فراهم ساخته است.

تنها با در نظر داشتن ویژگی های مناسب یک لباس مجلسی به هنگام انتخاب و خرید لباس ، از قبیل : انتخاب طرح مناسب لباس با نوع اندام تان ، انتخاب رنگ مناسب لباس با رنگ پوست تان و رسمی و یا نیمه رسمی بودن مراسم همیشه به روز، شیک و متناسب به نظر آیید . 

اولین نفر باشید