1611p1238لباس مجلسی پفی استین حلقه

نوع لباس مجلسی : پفی ، آستین حلقه ای

جنس : تور و سنگدوزی شده

برند : ترانی

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 1611p1238
دسته: لباس‌ مجلسی

این لباس مجلسی آستین حلقه ای از برند ترانی است.

جنس این لباس پفی مجلسی از تور و سنگدوزی شده است ، قسمت بالاتنه این لباس رسمی زیبا تماما سنگدوزی شده است و قسمت دامن آن از جنس تور می باشد.

مدل دامن این لباس مجلسی آستین حلقه ای پفی است و قد دامن آن به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند.

این لباس مجلسی پفی دارای آستین های حلقه ای و یقه گرد بسته می باشد.

به علت درخشش سنگ های کار شده بر روی این لباس زیبا ، این لباس منحصر به فرد را بسیار مناسب برای مراسم رسمی و مراسمی که در شب برگزار می شود کرده است.

این لباس مجلسی آستین حلقه ای مناسب برای دختران جوان به عنوان لباس نامزدی می باشد ، با پوشیدن این لباس رسمی زیبا شبی به یاد ماندنی را برای خود و اطرافیان تان به یادگار بزارید و ایده آل و شیک به نظر رسید.

برای راحت تر بر تن کردن این لباس آستین حلقه ای زیپی در پشت آن قرار داده شده است که این امر را برای شما راحت خواهد کرد.

این لباس مجلسی آستین حلقه ای را از میان مدل های مختلف لباس های مجلسی برند ترانی از فروشگاه ایزورانی انتخاب و استفاده نمایید.

 شما بانوان محترم می توانید انواع لباس های مجلسی از قبیل : لباس دکلته ، لباس مدل آبشاری ، لباس ساقدوش ، کت و دامن و ... را بر اساس مدل اندام خود از فروشگاه ایزورانی انتخاب و استفاده نمایید.

تنوع فراوان لباس های مجلسی فروشگاه ایزورانی ، نیاز تمامی بانوان محترم را بر آورده خواهد ساخت ، بهترین و مناسب ترین لباس های مجلسی را برای خود بر حسب رنگ ، مدل اندام و موقعیت میهمانی دعوت شده بر آن انتخاب و استفاده نمایید.

لباس های مجلسی این فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی بر اساس مد روز و توسط متخصصان طراحی شده است و بر تن می نشیند و اندام را بهتر و مناسب تر نشان خواهد داد.

 

 

مشخصات
Country of Manufacture ایالات متحدهٔ امریکا
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

1611p1238لباس مجلسی پفی استین حلقه

اولین نفر باشید