اتمام موجودی

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1711P2361

لباس مجلسی بلند کرم کار دست ترانی کوتور
0 تومان
اتمام موجودی
کدمحصول 1711P2361

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتورمی باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از توراست و مدل دامن آن ماهی می باشد ، استفاده از تور در این لباس زیبایی منحصر کننده ای به این لباس رسمی ظریف و زیبا داده است. آستین این لباس شیک حلقه ای است .

جلوه و درخشش این لباس بلند مجلسی از برند  ترانی کوتور در قسمت بالا تنه بسیار زیاد است ، بالا تنه این لباس مجلسی بلند با سنگ های بسیار ظریف و زیبا و درخشانی آراسته شده است. در قسمت پشت این لباس مجلسی تا کمر از تور ساده استفاده شده است.

این تزیینات در قسمت دامن این لباس مجلسی بلند با طراحی پراکنده ای به شکل برگ کار شده است. دامن این لباس مدل ماهی دارای چین و شکن هایی است که در قسمت پشت لباس بلندتر می شود.

سنگ های تزیینی درخشان نیز در قسمت های سر آستین این لباس مجلسی بلند نیز به کار رفته است.این لباس رسمی با جلوه ی ترانی کوتور، انتخاب شایسته ومناسبی برای دختران جوان به عنوان لباس نامزدی می باشد.

این لباس بلند مجلسی را در میهمانی های رسمی بر تن کرده وزیبایی اندام خود را دوچندان نمایید.

.همراه این لباس زیبای رسمی از یک جفت کفش پاشنه بلند و یک کیف کوچک استفاده نمایید.

این لباس مجلسی بلند را می توانید از میان تنوع فراوان لباس های مجلسی و رسمی از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی انتخاب و تهیه نمایید. لباس هایی از برترین برندهای مطرح و به روز دنیا که پوشیدن آن ها جلوه ای خاص و شیک به بانوان داده و آن ها را در بهترین شب های زندگی شان درخشان تر نشان خواهد داد.

با انتخاب بهترین لباس های مجلسی مناسب با اندام تان از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی همیشه مناسب و زیبا به نظر بیایید. زیبایی شایسته هر خانمی است و این حق شماست.

مشخصات
Country of Manufacture هیچ
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور 1711P2361

اولین نفر باشید