لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 1318P

699,000 تومان
موجود
کدمحصول 1318P
دسته: ترانی کوتور Terani Couture

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتوراست  و در اصطلاح نوعی لباس دکلته است که از پر طرفدار ترین مدل های لباس مجلسی به شمار می رود.

مدل این لباس دکلته ، مدل ابرویی ست و مناسب برای افرادی که دارای بالاتنه و سینه های کوچک می باشند ، مدل ابرویی دکلته این لباس اگر به خوبی بر روی اندام قرار گیرد باعث بزرگ تر به نظر رسیدن سینه ها می شود و تعادل را بر روی بدن برقرار می کند. پیشنهاد می شود افرادی که دارای شانه های پهن هستند از مدل لباس دکلته استفاده ننمایند.

درخشش و زیبایی پارچه این لباس مجلسی بلند حالت به منحصر به فردی را به اندام می دهد ، طراحی زیبا و به روز این لباس شب به گونه ای است که بر روی ران ، یک چاک بلند وجود دارد که به فرم لباس جلوه ای خاص داده است.

قد این لباس مجلسی بلند در قسمت جلو کوتاه و در قسمت پشت بلند است و کمی روی زمین کشیده می شود.

پشت این لباس مجلسی بلند تا قسمت کمر باز و برای راحتی هنگام پوشیدن ، زیپی برای باز و بسته شدن در قسمت پشت لباس تعبیه شده که این عمل را آسان تر می کند.

لباس مجلسی بلند را در میهمانی های رسمی  به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند و یک عدد کیف کوچک استفاده نمایید ، مدل مناسب مو برای این لباس ، موهای باز می باشد.

این لباس مجلسی بلند دکلته مناسب خانم هایی است که دارای بالاتنه کوچک هستند ،  این لباس برای خانم های با بالاتنه بزرگ و شانه های پهن مناسب نیست.

این لباس مجلسی بلند را از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه فرمایید ، تنوع موجود لباس های مجلسی دراین فروشگاه از برندهای مطرح دنیا نظیر ایزورانی و ترانی کوتور ، این فرصت را به شما می دهد که زیبا و شیک پوش دیده شوید.

 

 

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور 1318P

اولین نفر باشید