• صفحه اصلی
  • لباس مجلسی بلند آستین دار از برند ترانی کوتور 1723E4289

لباس مجلسی بلند آستین دار از برند ترانی کوتور 1723E4289

1,999,000 تومان
موجود
کدمحصول 1723E4289
دسته: Default Category

این لباس مجلسی بلند زیبا از برند ترانی کوتور می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور از گیپور است ، گیپور این لباس رسمی با پولک های درخشانی به صورتی منحصر به فرد و با طرح هایی متصل  به هم نظیر گل و برگ ، بر روی آن کار شده است.

این لباس بلند مجلسی دارای آستین بلند می باشد و تمامی قسمت های این لباس رسمی زیبا، من جمله آستین ها تماما از  گیپورطراحی و دوخته شده اند.

یقه این لباس مجلسی آستین دار از برند ترانی کوتور گرد بسته است و قد دامن این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند و کمی بر روی زمین کشیده شود.

این لباس مجلسی آستین دار مناسب مراسم رسمی است و می توانید به عنوان لباس مادرعروس و یا مادر داماد مورد استفاده قرار گیرد. زیبایی این لباس رسمی مجلسی به قدری است که با پوشیدن آن زیبایی و ایده آل بودن را برای شما به ارمغان می آورد.

در بهترین و مهم ترین مجالس زندگی تان از این لباس شیک و ایده آل استفاده نمایید و زبانزد شوید، پیشنهاد می شود این لباس بلند مجلسی از برند ترانی کوتور را با کفشی پاشنه بلند و تک رنگ به همراه کیفی کوچک استفاده نمایید و زیبایی اندام و لباس خود را بیشتر نمایان نمایید.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور را می توانید از میان لباس های مجلسی قرار داده شده از برترین برندهای دنیا نظیر ترانی کوتور ، از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی تهیه  و استفاده نمایید .

فروشگاه ایزورانی فروشگاهی معتبر در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی است که بانوان با هر نوع سلیقه ای می توانند از مجموعه لباس های رسمی آن نظیر لباس دکلته ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش و ... ، بر حسب نوع میهمانی  خود انتخاب و خریداری نمایند.

 

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی بلند آستین دار از برند ترانی کوتور 1723E4289

اولین نفر باشید