لباس مجلسی بلند آستین دار ترانی کوتور 1812E6323

6,299,000 تومان
موجود
کدمحصول 1812E6323
دسته: Default Category

                                                              این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

جنس پارچه این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور ، کرپ حریر است که بر روی آن کار شده است، این لباس رسمی بلند از برند ترانی کوتور آستر ندارد.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور لباسی پوشیده است و تنها در قسمت جلوی لباس ، یک چاک بلندی از روی ران تا پایین لباس طراحی شده است ، در قسمت کمر این لباس رسمی بلند از برند ترانی کوتور ، حالتی به شکل کمر دارد که بر روی آن با سنگ کار شده است ، در انتهای آستین بلند این لباس بلند مجلسی از برند ترانی کوتور نیز همین طرح تکرار شده است.

دامن این لباس رسمی بلند از برند ترانی کوتور فون است و به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور را به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند مجلسی ساده و یک کیف کوچک استفاده نمایید و فرم لباس و اندام خود را بهتر و مناسب تر نشان دهید.

برای خرید این لباس رسمی بلند برند ترانی کوتور، از فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی دیدن فرمایید و از میان تنوع فراوان لباسهای مجلسی این برند و سایر برندهای مطرح و به روز انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی فروشگاهی معتبر و تخصصی در زمینه فروش انواع لباس های مجلسی است که می توانید از میان تنوع فراوان محصولات آن ، مناسب ترین را برای خود و اطرافیانتان بر اساس نوع اندام و نوع میهمانی که به آن دعوت شده اید انتخاب و استفاده نمایید.

زیبایی اندام خود را با پوشیدن این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور تکمیل نمایید و در بهترین میهمانی های خود برترین به چشم آیید ، آرزویی که هر خانمی برازنده آن است و با انتخاب از این فروشگاه به آن خواهد رسید.

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


کیفیت
قیمت
ارزش

لباس مجلسی بلند آستین دار ترانی کوتور 1812E6323

اولین نفر باشید