لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی 6006

نوع لباس مجلسی :بلند ، آستین بلند

مدل دامن : ماهی

جنس : کرپ و کار دست

برند : زورانی

1,299,000 تومان
موجود
کدمحصول 6006
دسته: لباس‌ مجلسی

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند زورانی از کرپ می باشد که بر روی آن با دست کار شده است.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای آستین های بلند می باشد و بر روی بالاتنه این لباس و حتی آستین ها با دست کار شده است.

زیبایی و درخشش سنگ های کار شده بر روی بالاتنه این لباس مجلسی بلند از برند زورانی ، آن را مناسب برای مراسم رسمی و مراسمی که در شب برگزار می شود کرده است.

این لباس مجلسی بلند از برند زورانی دارای یقه گرد بسته می باشد و بسیار مناسب برای افرادی است که دارای سینه های کوچک می باشند ، زیرا این مدل یقه ها سینه ها را بزرگتر و بالاتنه را خوش فرم تر نشان خواهد داد.

مدل دامن این لباس مجلسی آستین دار از برند زورانی ، ماهی شکل است ( دامن از قسمت زانو به پایین گشاد می شود و استایلی شبیه  پری دریایی را به اندام خواهد داد. قد دامن آن به گونه ای طراحی شده است که روی پا را بپوشاند و بر روی زمین کشیده شود.

مدل لباس مجلسی دامن ماهی شکل قسمت پایین تنه را برجسته تر نشان خواهند داد ، اگر می خواهید بر روی قسمت پایین تنه خود در قسمت کمر و ران ها توجه بیشتری را جلب نمایید از این مدل دامن ها استفاده نمایید.

اگر می خواهید اندام تان را خوش فرم تر نشان دهید به این نکته توجه نمایید که از لباس های مجلسی با مدل های استفاده نمایید که ایرادهای اندامی شما را بپوشاند ، نه این که آن ها را برجسته تر نشان دهد ، توجه به این نکته از ضروری ترین نکات به هنگام انتخاب خرید لباس های مجلسی است.

بر روی پشت بالاتنه این لباس مجلسی بلند از برند زورانی زیپی قرار داده شده است که به راحت تر پوشیده شدن این لباس رسمی زیبا کمک خواهد کرد.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، فروشگاهی بزرگ و منحصر به فرد در مورد فروش لباس های مجلسی است که شما بانوان محترم می توانید از میان تنوع فراوان مدل های قرار داده شده از برندهای معروف ، بهترین و مناسب ترین نوع لباس را برای خود و اطرافیان تان استفاده نمایید.

 

 

مشخصات
رنگ هیچ
نوع زيپ هیچ
موقعيت زيپ هیچ
نوع شستشو هیچ
بالاتنه پشت هیچ
شال هیچ
ژاكت هیچ
استايل لباس هیچ
قد مدل هیچ
نوع يقه هیچ
نوع استين هیچ
چاك هیچ
سایز مدل هیچ
برند هیچ
فابريك استرچ هیچ
نوع فابریک هیچ
تزئينات هیچ
كشور برند هیچ
محتوای فابریک هیچ
وارد کننده هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


قیمت
ارزش
کیفیت

لباس مجلسی استین بلند مدل ماهی 6006

اولین نفر باشید